Jean-Christophe Grangé Kitapları (Doğan Kitap)

Çok da güzel olur. Hatta gidecek arkadaşa eksiği varsa Grange amcadan, bir kitabını ben hediye etmek isterim. :slight_smile: :smile:

1 Beğeni

Şaka maka derken Jean Christophe Grange gelmiş. Uzun zaman sonra izlediğim en düzgün imza günüydü. :smiley: Darısı diğer yazarların başına… Yarın da varmış imza günü haberiniz olsun.

19:00’da Akasya D&R’da yapılacakmış.

1 Beğeni

Çok yoğun ilgi vardı. 2 saat sıra bekledim ama değdi. Ne yazıkki sadece kişi başı 2 kitap sınırı koymuşlar.

Yazarı okumaya başladığım 2012 den beri hep bir gün gelmesini beklemiştim nihayet geldi. Darısı diğer yayınevleri ve yabancı yazarlara inşallah :blush:

10 Beğeni
6 Beğeni

:grinning::grinning::grinning:
121121com

5 Beğeni

Ya ahahahaha. Ne kadar doğru. :smiley:

Bu ülkede çok satacak bir kitap buldum böylece… (İstanbulda satsa yeter zaten köşeyi dönerim.)

“Metrobüste Yer Bulma Sanatı”

Geriye kalan şehirleri de yabana atmamak lazım.

“İstanbul’a Nasıl Göç Etmeli?”

5 Beğeni

Akşam akşam ne güldüm ya. Hahahaha :joy::joy::joy:

1 Beğeni

O değil de yorumlara baktım. Ne biçim insanımız var arkadaş? Yazar gelmiş bu ne kadar önemli bir şey. Adam diyor 4 saat bekledik biz. Biz senelerdir bekliyoruz. Sevdiğimiz yazar gelmiş 4 değil 20 saat de beklenir. Hayret bu insanlar. Sanki yan komşuyu getirmişler gibi konuşuyor.

2 Beğeni

Açıkcası Grange bizim şehrimize imzaya gelse, ben 4 saat bekleyip imza alabilirsem kendimi şanslı sayarım. İsim vermeyim , bir çok yazarımız var ki imza etkinliklerine gitseniz zamanlamayı doğru ayarlayamadığınız takdirde 6 saat bekleme garantiniz var.
Grange’ın imza etkinliği için ben İstanbul’da yaşıyor olsam sabah 10’da mağazaya gidip sıraya geçip beklerim diye düşünüyordum. Belki de bir daha Türkiye’ye gelmesi imkansız bir yazardan bahsediyoruz. Zamanında Jose Saramago’yu kaçırmak gibi bir pişmanlık olarak kalacak bende bu imza etkinliği.

3 Beğeni

Grange, polisiye-gerilim olarak yazdığı en iyi kitap bence Siyah Kan adlı kitabıdır. Yazımı, anlatımı sert olmasına karşın insanı titretmesine rağmen akıp gitmesini iyi beceriyor. Sadece Ölüler diyarı kaldı onu da en kısa sürede kitaplığımda göreceğim umarım :smiley:

2 Beğeni

Yeni kitap geliyor.

8 Beğeni

Umarım Kaiken gibi bir şey değildir.

Geliyor :smiling_face_with_three_hearts:

9 Beğeni

3 Beğeni
3 Beğeni
3 Beğeni

Taş Meclisi’ni okuyorum şu an o nasıl kitap öyle, gerçekten film izler gibi okuyorum

1 Beğeni

Filmi de var bu arada

1 Beğeni

İzlediniz mi nasıldı?

Cok iyi değildi. Monica belluci oynuyordu sanırım :rofl::grimacing:
Imdb puanı düşüktü ama 5.5 falandı sanırım.

1 Beğeni