Kader Bey'in Daktilosu


(Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi) #1

Öykü Seçkisi’nde okumak için: https://oykuseckisi.com/kader-beyin-daktilosu/NOT: Bu öykü 82. Sayı’da yer alan DALGACI ORHAN öyküsüyle bağlantılıdır. Devamlılık teşkil etmesi açısından öncelikle bu öyküyü okumanız daha iyi olacaktır. Orhan, beni size anlatmıştır. Çoğunuz da benim bir kadın olduğumu zanneder ya da öyle bilir. Kendimi anlatmaya da galiba buradan başlamalıyım. Ben ne kadınım ne de örümcekler gibi ağlar örüp dururum. Aksine kaldığım… (DEVAMI…)


#2

Merhaba

İlk öyküyü okuyup bu öyküye geçtim sonra. Aradaki bağlantı çok hoş olmuş. Kader konusu çok samimi işlenmiş. Masalsı tat öyküyü daha ilgi çekici kılmış. Bir çırpıda bitti, biraz daha uzun olabilirdi sanırım. Arada verilen mesajlar da yerli yerinde olmuş. Diğer seçkilerde görüşmek üzere.


(Emre Can Doğan) #3

Merhaba Duygu,

Aslında hikayeleri birleştirip bir çocuk kitabı dosyası oluşturmak istiyorum. En azından 30 sayfalık bir dosya olsa, resimlemeleriyle 50-60 olur dedim. Zaten bir sonraki ay da Güneş Hanım olacak. Arada verilen mesajların çok göze batabileceğini düşünmüştüm, öyle olmaması sevindirdi. Genel olarak seçkilerde varım :smiley:

Hikayeme vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.


#4

Çok güzel bir fikir, bittiğinde görmek isterdim. Kolay gelsin. :slight_smile: