Kan Aranıyor Duyuruları

Merhaba arkadaşlar,

Hakan Tunç (@magicalbronze) için B RH(-) kan arıyoruz.

Bugün içerisinde İstanbul Anadolu yakasındaki herhangi bir Kızılay şubesine B RH(-) kan bağışı yapabilme imkânı/tanıdığı olan varsa DM’den benimle iletişime geçebilir.

Teşekkürler.

2 Beğeni

Çok geçmiş olsun, hayırdır inşallah?

1 Beğeni

Ben şimdi gördüm. Çok geçmiş olsun. Umarım önemli bir şey yoktur.

Kan bulundu mu yoksa İstanbul’daki tanıdıklara soralım mı? @darlyopus

2 Beğeni

Geçmiş olsun. @magicalbronze En kısa sürede aramıza gelmeni bekliyoruz.

3 Beğeni

@magicalbronze Geçmiş olsun. Acil şifalar…

1 Beğeni

@magicalbronze çok geçmiş olsun. Umarım çözülmüştür.

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin. @magicalbronze

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun. @magicalbronze

1 Beğeni

@darlyopus buraya da bilgi verirsen seviniriz.

1 Beğeni

Kan ihtiyacına gerek kalmadı. İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz arkadaşlar. Hakan yarın ameliyat oluyor. Birkaç güne geri döneceğini umuyoruz.

7 Beğeni

Çok geçmiş olsun, umarım önemli bir şey değildir. En kısa sürede toparlayıp aramıza geleceğinden eminim :slight_smile:

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun. İnşallah en yakın zamanda sağlığına kavuşur.

1 Beğeni

Geçmiş olsun çok. Umarım iyi olur.

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun, B negatif en az bulunan gruplardan :confused: Tez zamanda sağlıklı sıhhatli günlere kavuşur umarım.

1 Beğeni

@darlyopus bir gelişme var mı? Hakan Bey’in durumu nasıl?

1 Beğeni

Merhaba arkadaşlar. Ameliyat sıkıntısız bir şekilde geçmiş. Gözümüz aydın. :partying_face:

14 Beğeni

Arkadaşlar merhaba. Biraz geç yazabiliyorum, kusura bakmayın. Ancak nihayet yine buralara girip cevap verebilecek kadar iyileştim sayılır.

Öncelikle her birinize geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Sosyal medya hesaplarım üzerinden de çok soran olduğu için kısaca ne olduğunu açıklamak istiyorum: Bacağımda kötü huylu bir tümör olduğu tespit edildi ve kemik kanseri tanısı kondu. Bu nedenle ciddi bir ameliyat süreci geçirdim ve her iki bacak da işlem gördü.

Neyse ki şu an hayati bir sorun yok. Tümörün de tamamen temizlendiğini umut ediyoruz. Tabii tüm bu soruların cevapları önümüzdeki aylarda veya yıllarda cevap bulacak. İşlem gören yerler kemik olduğu için de iyileşme süreci biraz daha yavaş oluyor haliyle. Ancak yine de iyiyim, daha da iyi olacağım.

Destekleriniz için bir kez daha teşekkür ediyorum. Her biriniz için sağlıklı bir gelecek diliyorum :krs:

22 Beğeni

Tekrar büyük geçmiş olsun Hakan bey. Umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.

2 Beğeni