Kan ve Nefret

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Kan ve Nefret – Aylık Öykü Seçkisi

image

“Ey dünyadaki gölgem! Onlara de ki; sizler ölü olana değil, yaşayan bedeninize, düşünen aklınıza ve ebediyen var olacak ruhunuza tapın. Bu bana şirk koşmak değil aksine kendinizi sevmektir. Ey ateşelînler! Önce kendinizi sevin ki başkalarına muhtaç olmadan yaşayabilesiniz.” -Antik Kajiruan Tabletleri, Usul yakınlarında bulundu, yaklaşık on bin yıl önce. Karanlık geceyi yaran üç ayların mehtabı… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Her öykü için ayrı bir fantastik dünya yaratabilmeniz muazzam. Öykü gibi kısa bir yazında böyle yaratıcılıklara yer vermeniz bana çok zor geliyor açıkçası. Öykünüzü çok beğendim.

Bu arada bu ayki öyküme bir göz atarsanız çok sevinirim. Pek yorum alamıyoruz da bu seçkide…

Gelecek ayki fantastik üsluptaki öykünüzü heyecanla bekliyor olacağım. Saygılar…

2 Beğeni

Beğendiğinize sevindim :relaxed: Sizin öykünüze de bakacağım.

1 Beğeni

Merhaba @SteinsArito,

Öncelikle öykü, mitolojisi, aksiyonu ve betimlemeleri ile keyif uyandırdığı kadar kişinin kendisi ile ilgili değerlendirmesine dair doğru tespitleri ile de dikkat çekiyordu.

Finali de gerçekçiydi. Bununla birlikte yardım istemeye gittiği vampirden daha henüz kabul edilemez bir teklif almadan bile çok saldırgandı Rutendo. O kısım biraz eli fazla yüksek tutmak gibi geldi bana. Nitekim anlaşamadılar. :wink:

Ancak bu biraz da işin esprisi. Ayakları yere basan fantastik bir eser okudum.

Elinize sağlık.

2 Beğeni

Kapsamlı değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim :relaxed: Yorumunuz benim için çok değerliydi.

Özellikle şu kısım beni çok etkiledi. Sarılabilir miyiz? :laughing:

1 Beğeni