Kanınız Bizim İçin Değerli

Öykü Seçkisi’nde okumak için: Kanınız Bizim İçin Değerli – Aylık Öykü Seçkisi“İnsan, çaresiz kaldığında kendi kanına bile yabancılaşıyor. Onu toprak pahasına satabiliyor.” diye düşünüyordu Doku, kan verme sırasını beklerken. İçinde bulunduğu düzene karşı içinde onulmaz bir öfke besliyordu. Ondan almak istedikleri kan, bu düzeni değiştirmek için pompalanıyordu sanki. On sekiz yaşına yeni bastığından dolayı bu ilk kan verişiydi. Aslında hiç mi hiç istemiyordu ruhunu taşıyan kanını… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Çok güzel kurgulanmış akıcı ve keyifli bir öyküydü. Elinize, kaleminize sağlık :slight_smile: Buram buram distopya kokuyor. Okurken ister istemez ‘’ Bedenime sahip olabilirsiniz ama ruhuma asla! ‘’ sözünün hikayede anlamını yitirdiğini hissettim. Bu köy halkı damarlarındaki kanı satmaya çalışırken ruhlarını da çoktan satmışlar meğerse. Bu ay benim de öyküm yayınlandı. İlginizi çekerse eğer okumanız beni çok mutlu eder :slight_smile: (Vadedilmiş Kan)

Merhaba,

Öykünüz gayet sürükleyiciydi. Yarattığınız atmosfer de okuyucuya geçiyordu. Okurken bir çok duygu arasında gidip geldim.

Emeğinize sağlık.

Sevgiler,

Sena