Kara Leke

Yazdığım ve devam edecek olan kısa bir öykü sizlerle

Batuhan Barutçu
İnstagram @batuhanonline10

Kara Leke
Korkularım ne kadar korkunç. Bir insan her şeyden korkarım. Ben korkarım. Annem bana saçma şeylere korktuğumu ve benim deli olduğumu söyler. Evet yüzüme karşı deli der bana. Annemden de korkarım.
Babam hapiste olduğundan bu yana üvey annemin bana çok iyi davrandığı söylenemez. Dalga geçer veya döver. Belki korkularım üvey annemin yüzünden oldu. Öz annem öldü , babam hapiste , teyzem yada halam beni sevmezler. Yani başka kimsem yok. Ama korkularım var . Onlar içimde yaşıyor . Pek sevdiğim söylenemez ama yine de beni eğlendirmeyi başarıyor . En çok korktuğum şeylerin başında kara leke geliyor. Bu korku bana musallat oldu. Peşimi bırakmıyor , kara lekenin olayı benim eşyalarıma bir nevi zarar vermek Sabah kalktığımda herhangi bir eşyamın üzeri leke oluyor. Bu durumdan bıktım çünkü lanet leke çıkmıyor.

Artık odanın her yeri leke oldu. Bunu kim yaptığını bilmiyorum. Geceleri belki odamı bir giriyordur diye kapımı ve camı kilitledim ama sabah uyandığımda
Perdenin üzerinde kocaman bir leke olduğunu gördüm. Artık bundan bıktım. Bunu kim yaptığını öğrenmek için korkularım ile savaşacaktım ama ilk önce uyumam gerekiyor.

Devam edecek…

Biraz aceleye gelmiş gibi duruyor. Keşke biraz daha ilerledikten sonra paylaşsaymışsınız.

Devamını okumak isterim.

Teşekkürler . Devamını yazıcam

Bölüm biraz kısa olmuş ve düşündüğünüz her şeyi anında yazmışsınız gibi, cümleleri okurken o telaşı hissettim. Detaylı yorum yapılamayacak kadar kısa, devam ederseniz okuyacağım hikayenizi :slight_smile: