Karamazov Kardeşler'i Okuma Etkinliği

1 Beğeni

Daha okumadım Savaş ve Barış’ı. Yıllık en az 10 klasik okusam benim için yeterliydi. Bu yıl açığı kapatmak istiyorum. Bu yorumu Savaş ve Barış’ı okuduktan sonra tekrar okumak istiyorum. Hiç spoilere bakmayayım. :))

1 Beğeni

Bu seneki Karamazov Kardeşler okumamı rıhtım sakinleriyle yapmak güzel olurdu ama kitaplar kardeşimde, sanırım bir ay boyunca konuşuluyor burda. Eğer konuşmaya 28 şubattan sonra başlanıyorsa ben de yetişmeye çalışırım sizlere.

Spoi içerisine alıyoruz genelde. Yani sorun olacağını düşünmüyorum. Ayın sonuna yetişse bile bizimle okumuş olursunuz. ^^

4 Beğeni

Aaa iyi o zaman :hugs: hemen katılayım.

2 Beğeni

Tesadüfen bu ay bu kitaba başlamıştım. 200’ü falan da geçtim ama tam cesaretim kırılıyor derken bu etkinliğe denk geldim güzel oldu. Devam edeyim okumaya öyleyse :hugs:

4 Beğeni

2 Beğeni

Kitap 300’den sonra açılıyor. Biraz dayanın, gerisi çok güzel.

4 Beğeni

Kitapı okumaya dün başladım. Bence akıcı kitap. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Geçen hafta bitirdim ben, bir ara yarım bıraksam mi diye düşünmüştüm uzunluğundan dolayı. İyi ki devam etmişim. Hakkında konuşmak için bir sürü not aldım👍

1 Beğeni

Bu kitabı okumayı çok istiyorum ama bir türlü kısmet olmadı. Etkinliği erken görsem belki başlardım ama başka sefere artık.

2 Beğeni

Etkinliği daha yeni gördüm ve kitabı okurken denk geldim hoş bir tesadüf. Günde 50 sayfa okuma hedefim vardı şuan 850. sayfadayım :slight_smile:

1 Beğeni