Karanlık Prens - İçimdeki Karanlık #2: Karanlık Prens


(Fantastik Canavarlar) #1

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/hayran-yapimi/karanlik-prens-icimdeki-karanlik-2-karanlik-prens/

image

GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN. 1. BÖLÜM Lord Voldemort’un o karanlık gece, Harry Potter‘ı kaçırıp öldüremeyince kendi oğlu gibi büyütmeye karar verdiği alternatif bir hayran hikâyesine ne dersiniz? “Karanlık Prens” serisini, Safina Mazhar‘ın kaleminden ve yazarın gözden geçirdiği yeni versiyon üzerinden taze bir çeviriyle sizlerle buluşturuyoruz. Karşınızda İçimdeki Karanlık cildinin ikinci bölümü! bölüm 2 • Karanlık Prens… (DEVAMI…)


(Tonks ) #2

burda harrynin on altı yaşında olduğunu söylüyor. ama bulgaristan ve irlanda maçı harry 14 yaşındayken oluyordu ayrıca lily james ve sirius’un ölmesi çok daha mantıklı olurdu gibime geldi


(Günebakan) #3

Ya nasıl keyifliyim böyle bir çeviriyle okuduğum için :blush: yarın ki yeni bölüm bana doğumgünü hediyesi olarak gelsin bekliyorum :heart_eyes:


#4

Kopya ve izinsiz kitap çevirisi. Pardus sizi yazarına şikayet etmeli onun çevirisi yazarın profilinde de var. 3 kitap da wattpad üzerinde, kısa hikayelerin bile çevirisi var. yaptığınız size hiç yakışmamış fantastik canavarlar.


(Orhan Abi) #5

Anladık karanlıksınız, ne diye üç kere yazıyorsunuz.