Karanlık Zihinler Filmini Sevdiniz mi ?

Kitaptan çok farklı olduğunu biliyorum ama bence film güzel baya … İkinci filmi bence çıkar ve kitaba dogru uygun olursa çok tutulur diye düşünüyorum. Filmin sonu öyle bir yerde bittiki dediğim gibi devamı cıkartabilirler. Tüm karakterler efsane… Sıkılırsanız bile devam edin çok saracak güvenin… :slight_smile:

Beğendiğiniz bir filme olumsuz yorum yazmak istemem ama ‘sevdiniz mi?’ nin cevabı benim için hayır. :frowning: Bence güzel bir konu (biraz bilindik de olsa güzel konu gerçekten) çok kötü şekilde anlatılmış. Sinemaya ise hiç aktarılamamış ve bence oyunculuklar da hiç güzel değildi. :frowning: Kitaplarını ben de aldım. Çok kalın da gözükseler sayfa tasarımlarından dolayı aslında 1 günde bitiyor 1 kitabı. Devam etme fırsatım olmadı ama filmden kesssinlikle daha iyiydi. Film ise çok kötü. :frowning:

2 Beğeni

Kitaptan çeviri olduğunu filmi seyrettikten sonra öğrendim. Film idare ederdi, konu güzel ama işlenişi iyi olmamış. Çok fazla içine çekmedi film. İkincisi çıkmasa seyreder miyim bilmiyorum. Kitabı okumadığım için onunla ilgili bir yorum yapamayacağım.

1 Beğeni