Kayıp Rıhtım Buluşması - 23. İzmir Kitap Fuarı (14 - 22 Nisan 2018)

Fuar demek Kayıp Rıhtım buluşması demeeeek.

Kimler, hangi gün geliyor :smiley: ?

Buluşma Tarihi: 15 Nisan Pazar

(21 Nisan Cumartesi ve 22 Nisan Pazar İzmir’de olmayacağım. Geri kalan günler uygundur)

Gelenler:

@bluesedai
@mit
@Lordmuti
@Firtinakiran
@KoyuBeyaz
@cemaziyel
@Loke
@YaprakOnur

6 Beğeni

Büyük ihtimalle 15 Nisan’da ordayım :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de oradayım :slight_smile: Önceden kararlaştırmak suretiyle her gün müsait sayılırım.

2 Beğeni

Yok mu artıran!

Şimdiden 3 kişi olduk :slight_smile: Hatta + 2 ya da +3 kişiyi de biliyorum diyelim, ettik 5 - 6.

Olley be İstanbul’da olmayan güzel bir şey!

2 Beğeni

Bi’ zahmet, buna da katılmayı vereyim :rofl: Be ey, Şans! Bu seferliğine mizahını konuşturma :joy:

2 Beğeni

artworks-000130801811-b57fth-t500x500

Oraya bir Loke yazmanızı rica edeceğim.

2 Beğeni

Mayıs’ın başında ki Kocaeli kitap fuarınada bir etkinlik istiyorum.

3 Beğeni

Eh, tüyap buluşması olmadı geçen sene, bu da biraz zor gibi. Gidecek arkadaşlara iyi eğlenceler.

1 Beğeni

Ben de geliyorum! 18 (öğleden sonra), 19, 20 ve 21 (sabahtan) Nisan’da orada olacağım. :krs:
Muhtemelen de İthaki ve Çizgi Düşler Standlarının çevresinde… :smiley:

2 Beğeni

ankaradaki için bu kadar istekli göremedik :stuck_out_tongue: @Firtinakiran :slight_smile:

Sadece kendi olduğum illerde bu coşkuyu yaşıyorum :smiley:

Ama şu var: İstanbul’dayken o kadar bıkmıştım ki uzaklıktan, ona olan son yıllarda heyecanım yitip gitmişti. Yine İstanbul’dayken İzmir Fuarı’na geliyordum, he he

Bursada neden olmadı :frowning: gidenlere iyi eğlenceler.

Vallahi inanmam :joy:

Bunu özellikle @Sayhh duymasın :see_no_evil:

1 Beğeni

Şans ve onun mizah anlayışı, bu sefer beni alt edemeyecek :joy: Hissediyorum.

Videoluk durumlar söz konusu olsa, iş değişirdi tabii. Bir haftada iki panele katılma rekorum var :joy: Sonuçlarından da fazlasıyla memnunum :relaxed: Bence @Sayhh’da öyle… Yani… Öyledir umarım :sweat_smile:

Bakalım gelecek seneye panel gibi bir şey olur ve ben de müsait olursam; neden olmasın :hanci:

2 Beğeni

@Firtinakiran Duymaz mıyım hiç? Aksine büyük bir dikkatle takip ediyorum. Sanırım kaderin zayıf noktasını keşfetti, bir şekilde şans faktörünü kontrol edebiliyor.

Formülün şimdilik çözebildiğim kısmı buluşmalı başlığa girip gelemeyeceğini bildirmekle sınırlı. Başka neyin gerektiğini bulduğumda ben de uygulamaya başlayacağım.:sweat_smile: Bol bol görüşürüz artık.:sunglasses:

@Bay_Karamsar Video da totemin bir parçası mı diyorsunuz?:thinking: İlk buluşmayı sadece fotoğraflamıştınız yanılmıyorsam. Rıhtım ekibini fotoğraflamayı niyet etmek de iş görebilir bence.:hugs::hugs:

Ayrıca elbette memnunum.:blush:

2 Beğeni

Anlatıyorum ya, şu Şans’ın mizah anlayışı tuhaf diye; ne yapacağı belli olmaz. Aman uyandırmayın. Dikkatini çekince ne yapacağı belli olmaz :joy: Ama bi’ güzellik yapsa da fena olmaz. Eh! Bilemedim şimdi :thinking::sweat_smile:

Senelik sürpriz ziyaret kontejyanımı doldurduğum için bir şey diyemeyeceğim :hugs:

Ve ayrıca… Memnun olmanızdan ben de memnunum :relaxed:

2 Beğeni

Gün belirleyelim, hafta sonu mu olacak içi mi? Güne göre bilet alacağım :smiley:

15 Nisan Pazar olur çok büyük ihtimalle. Ana konuya da yazacağım.

1 Beğeni

Tarih eklenmiştir: 15 Nisan Pazar

1 Beğeni