Kayıp Rıhtım Meme Arşivi

:grin:

6 Beğeni

9 Beğeni

Siyah Kristal: Direniş Çağı’izlerken ve izledikten sonraki ruh halim:

DKAOR

7 Beğeni

Fragmanını izlediğinde kuklavari karakterler gördüm. Cidden hikayesi kaliteli mi. Nasıl bir yapım

1 Beğeni

Kukla yapımı. CGI, görsel anlatımı desteklemek amaçlı kullanılmış.

Yabancı eleştirmenler, dünyasının sunumuna ve olayların gelişimine istinaden Lord of the Rings, Game of Thrones gibi isimleri anıyor, ama o kadarı da tarif edebilmek için akla ilk gelen örnekleri sıralama vakası gibi. Günümüz dünyasına da atıflarda bulunan karanlık bir masal. Yepyeni bir hikâye, yepyeni mesajlar yok. Ancak anlatım, sunum vs. olsun, hepsi de ideal standartlarda. Bir Kukla gösterisinin olabilecegi kadar olgun bir tona sahip. Kaba taslak yorumum burada.

Tabii karar vermek açısından ilk bölümü izlemek sizin için daha verimli olacaktır.

1 Beğeni

İlk 3 bölümü izledim. Şimdilik çok iyi gidiyor. Ve açıkçası devamını izlemek için sabırsızlanıyorum. Ama bu aralar düğün telaşı yüzünden zaman bulamıyorum.
Bu arada siyah kristal adında 1980lerde çıkan bir kukla filmi varmış. Bu dizi o filmin öncesini anlatıyormuş. O filmi de izlemeyi düşünüyorum tabi.

2 Beğeni

r9spnzq1m5l31

17 Beğeni

Lanet olsun sokaklarda ve mahalle aralarında düğün, mevlit, doğum günü partisi vb bilumum saçmalıkları yapanlara. Bir gram beyin yok kafalarında aşağılık paçozların.

4 Beğeni

“Param var, keyfim var. O yüzden herkesin canını sıkmaya hakkım var.” gibi saçma bir düşünce işte. Geleneğe saygım var, tamam da gece yarısını geçene kadar eğlenmeye ve insanları rahatsız etmeye hakkın yok. Gelmişken havaya sıkın, uyaranı tekme tokat dövün, oh ne güzel. “Zaten çıkarım.” düşüncesi yerleşmiş bir kere beyinlere.

Oturduğum yerde böyle şeyler yok en azından, ona seviniyorum.

6 Beğeni

10 Beğeni

Akılçelen kitaplardan sonra ben ve arkadaşlarım :sweat_smile:

Akılçelen veya başka biri yazarın hakkını verse de ben de başlasam seriye diyenspor.

5 Beğeni

9 Beğeni

10 Beğeni

Bunlar da benden;

13 Beğeni

(Sürprizbozar)

3244675

y7zdmcuyzmj31

resim

9 Beğeni

8 Beğeni

4 Beğeni