Kayıp Rıhtım Steam Grubu

Oyuncu yetkililer bir steam grubu kurulsa, beraber multiplayer oyunlar oynansa fena olmaz mı?

Burada toplanıyoruz:

10 Beğeni

Bence sen kur biz katılalım

Yorum silinmiş ama kuracak mısınız yoksa birisi kurup linki buraya bırakabilir?

Hoş olabilir aslında gayet, uzun süreler rekabetçi multiplayer oyun oynayan birisi değilim ama co-op bile düşününce borderlands, divinity falan olsun kalabalık zevkli olacak oyunlar var. Bağlantılı bir discord falan da oluşturulabilir güzel bir fikir bence.

1 Beğeni

Madem istiyorsunuz, açalım bir grup. Toksik oyuncuları nasıl uzak tutarız bilemiyorum ama. Cıvıtan olursa buradan bildirirsiniz artık :slight_smile:

Game on!

5 Beğeni

Yerimi aldım! Ayrıca discord sunucumuz pek aktif değil ancak mevcut:

1 Beğeni

Güzel olur, en azından 3-4 kişi toplanıp birlikte bazı oyunları oynayabiliriz. Payday 2 , Vermintide 2, CS:GO gibi oyunlar çoğumuzda olabilir.

Ben de ekledim ama umarım olmuştur. :joy:

Ben de çok aktif takılamasam da grupta yerimi aldım.

1 Beğeni

Ben de geldim!:raising_hand_man::grinning:

O kadar oyuncu var ancak bu grup bomboş yapmayın doldurun buraları.

Ben de katılıverdim.

dota 2 başladım tekrardan oynayan ‘‘pro’’ arkadaşlar iletişime geçebilir…

1 Beğeni

Nickim Nevarres. Profil resmimde Asimov var. Eklerseniz beraber oyuna gireriz arada bir. :slight_smile:

çok uzun zamandır girmiyormuşum arkadaş eklemek için 5 dolar istiyor yeni üyelik falan aldım baya değişmiş steam :S

Siz bana nickinizi verin ben size istek göndereyim. Böyle de para istemez herhalde. :smiley:

Tamamdır, bir de şunu fark ettim dereceli oyunlara girmek 100 saat derecesiz oyunlarda vakit geçirmek lazımmış.Parti ile girsem mesela senin oyuna böyle bir şey olur mu? Oyundaki nick Punishe[R]

Profil fotoğrafınızda ne var acaba? Derecesiz girmeniz şart dereceli oyuna girmek için. Benimle parti kursanız bile eşleştirmeye almaz.

Gülen kuru kafa korsan filaması şeklinde sanırım

Ben de katıldım arkadaşlar :wave:

Ben de katıldım gruba.Beraber multiplayer oyun oynayabiliriz aslında.

1 Beğeni