Kayıp Rıhtım Üyeleriyle Röportaj

Herkese merhaba

Birkaç hafta önce böyle bir şey düşünmüştüm forum için ve bu fikrimin de eski forumda yapıldığını öğrendim. Gayet eğlenceli ve güzel bir etkinlik olacağını düşünüyorum.

Kısacası siz forum üyeleri merak ettiğiniz bir kişiyi önererek onunla bir röportaj yapmamızı sağlayabilirsiniz. Bu etkinliği kiminle yapacağımızı sizler belirleyeceksiniz yani. İlk başta herkes istediği kişiyi söyleyecek ve belirlenen tarihler arasında bu öneriler toplanacak ve en çok önerilen kişiyle ufak bir röportaj gerçekleştireceğiz. Bitti mi? Bitmedi elbet. Seçilen kişiyiye soracağımız soruları da siz soracaksınız. :slight_smile:

Oylama sonucu seçilen üyemize yönelik sorularınızı da özel mesaj yoluyla bana ileteceksiniz ve arasından 10 adet soruyu soracağım.

Hadi bakalım önerilerinizi görelim. :slight_smile: Bu öneri süreci Pazartesi saat 23.59’a kadar sürecektir.

6 Beğeni

@Howl

20 karakterrrrre

2 Beğeni

@fortknoxt 'un açtığı pek çok konuyu okudum ama hakkında hiç bir şey bilmiyorum. Bu yüzden oscar goes to fortknoxt. :grin:

4 Beğeni

@Agape şu kurbağaya çevirme büyüsü nasıl yapılıyor anlatsın hele.

3 Beğeni

@SJack için kullanıyorum oyumu.

3 Beğeni

Kendimle hayali bir röportaj yaptım ve çok sıkıcı olduğu için hayal gücüm bunu neden hayal ettiğimizi sorup durdu.

Benim adayım o halde elbette ki @Bay_Karamsar.

3 Beğeni

Soruları da kendisi soracaksa oyum @SJack’ten yana :smile:.

2 Beğeni

Çok arada kaldım ama sonuçta @Agape diyorum.

2 Beğeni

Ben de kendi oyumu kullanayım. @Bay_Karamsar

1 Beğeni

@Agape (20 karakter)

1 Beğeni

Oyumu @Everfever’e kullanıyorum. Gerçi kendisiyle istediğim zaman röportaj yapabiliyorum ama olsun :d

1 Beğeni

Bana göre bu forumda röportaj yapilabilecek nitelikteki tek kişi @alper dir. Sayet bir yazarla yada yetkiliyle filan yapmiyorsak.

1- Okumalarini neye gore yapiyor.
2- Nasil bu kadar hizli okuyor. Okuduklarinin kaci aklinda kaliyor?
3- Neden hic seckiye yazmiyor. Yazdigi bir seyler var mi? Zira şiir ona çok yakışırdı gibi duruyor. Gizli sakli calismalari var mi?
4- Neden yillardir odin avatarini kullaniyor, onun icin anlami ne?
5- Bence en onemlisi gelecekten ve genclikten beklentileri nelerdir ? :slight_smile:

9 Beğeni

Maksat eğlence olsun. O nedenle çok da kriter koymaya gerek yok. :slight_smile: Sonuçta çok ciddi bir iş yapmıyoruz.

Birden fazla oy kullanabiliyorsak @Agape, @alper, @mit ve @Bay_Karamsar diyorum. :smiley:
Eğer kullanamıyorsak @mit.

2 Beğeni

Maalesef birdem fazla oy kullanamıyorsunuz. :slight_smile: mit de burada olmadığı için farklı birine oy kullanmanızı öneriyorum.

1 Beğeni

O zaman @Agape olsun. :slight_smile:

1 Beğeni

Kendisini pek göremediğimiz @magicalbronze kaptanımız derim ben.

3 Beğeni

Katılıyorum. @magicalbronze

1 Beğeni

@alper özel hayatını didik didik edin. :sweat_smile:

1 Beğeni

Soru: Nasılsınız?
Cevap:

16 Beğeni