Kedi Fotoğrafları Cehennemi

2 Beğeni

Aaaaa su ana kadar ki en iyi baslik sjsjsjs

2 Beğeni

2 Beğeni

" Kadın veteriner istemiştik ama"

5 Beğeni

cat-6819048__340
cat-1898512__340

4 Beğeni

Kendi çektiklerimden :joy:

7 Beğeni

1 Beğeni

görüntü

Kapıdaki benim çocuk. Gece beni dikizlerken gördüm. :sweat_smile:

5 Beğeni

2 Beğeni

2 Beğeni

2 Beğeni

Şunları her gördüğümde annem ve bababım neden kedi sevmediklerine anlam veremiyorum.

4 Beğeni

Kedi sevmeyen anne baba yoktur. Sadece henüz sevdiklerinin farkında olmayan anne baba vardır…

4 Beğeni

Eve alacak kadar sevmiyorlar işte. :joy: Alsalar gerisi gelecek ama olmuyor.

Bu nasıl bir başlık diye açıp baktığım ve kedilerden hoşlanmadığım gerçeği ile bir kez daha yüzleştiğim bölüm. Hayvanları sevmeme rağmen kedileri oldukça tuhaf buluyorum, hatta evde beslenen kedileri daha tuhaf buluyorum.

Panık yok, aynı hızla geri gidiyorum.

Henüz sevdiğinin farkinda değilsin bence…

1 Beğeni

İnsanların hayvanlara karşı tutumu enteresan. Bazı insanlar küçüklükten itibaren çok düşkün oluyorlar ve hiçbir zaman bu tutumlarından vazgeçmiyorlar. Bazıları ise makul bir sebep bile göstermeden sevmiyorlar ve onlar da kolay kolay bu tutumlarından vazgeçmiyorlar. Seven niçin çok seviyor, sevmeyen niçin sevmiyor, ben tam anlamış değilim. Bu durumda bence en güzeli, herkesi özgür bırakıp tercihi hakkında herhangi bir sorgulama yapmamaktır. Çok sevene de sebebini sorup sıkıştırmayalım, pek sevmeyene de sebebini sorup sıkıştırmayalım! Herkes dünyada bu konuda kafasına göre takılsın derim ben.

1 Beğeni

Savaş mağduru bir kedi görüyoruz. Ukrayna’da çekilmiş bu fotoğraf… Ağlıyormuş gibi bir surat ifadesi var. Savaş, kedileri de güç durumda bırakmış, ki bu fotoğrafı görene kadar benim hiç aklıma gelmeyen bir şeydi bu.

4 Beğeni