Kedi Fotoğrafları Cehennemi

Gördüğüm her kediyi çekmek zorunda mıyım?

Evet. Bakıp bakıp mutlu oluyorum. :joy:

8 Beğeni

(3 yıl önce çektiğim bir fotoğraf.)

Kendinizi kötü hissediyorsanız kedileri seyredin, kendinizi daha iyi hissedersiniz. Çünkü olan her şeyin olması gerektiği gibi olduğunu anlarsınız. (Charles Bukowski)

8 Beğeni

7 Beğeni

Valla şimdi buradaki mesajı anladım dersem yalan olur autarch. Güzel bir fotoğraf bu tamam, kedinin küçüklüğünü göstermek için meme hazırlamışlar tamam da, benim önceki iletimle bağlantısını kuramadım bu fotoğrafın. Şöyle söyleyeyim: Eğer ortada anlamam gereken “ince” bir mesaj varsa, ben gerçekten anlamadım!

Yok yahu, önce senin mesajını haklı bulan bir tespit yazacaktım sonra kendi kendime “İnsanlar buraya sevimli kedilere bakmak için geliyorlar, benim, insan psikolojisinin hayvanlar üzerindeki etkisi hakkındaki yorumumu ne yapsınlar?” diye sorduktan sonra bu fotoğrafı atmaya karar verdim. Mesaj yazma yeri de senin yorumunu yanıtlamada kaldığı için gönderi sana gitmiş gibi oldu.

Yani art niyet yok, sadece etrafı yeşil “Yanıtla” tuşuna basmayı unutmuşum.

3 Beğeni

Tamamdır, bir yanlışlık oldu yani… Hayır dakikalarca fotoğrafı inceledim, sağdan baktım, soldan baktım, olaya bir türlü anlam veremedim. Art niyet de görmedim, sadece acaba benim bir anlam mı çıkarmam lazım bundan diye bakındım. Neyse şimdi anlaşılmıştır mesele, bir kaza olmuş…

Bu arada, bu minik kedi, sonradan artık neyle beslendiyse, devasa bir şeye dönüşmüş. 2 sosluk boyu varken, önce 5 sosluk, sonra da 7 sosluk boya ulaşmış! Baksana şuna:

4 Beğeni

5 Beğeni

5 Beğeni

5 Beğeni

7 Beğeni

4 Beğeni

2 Beğeni

Benim baktığım bir kediydi… Hem hava alsın, hem oyun oynasın diye kapının önüne bırakmıştım (Ara ara yapıyordum) Ve bir anlık dalgınlık ile alıp götürmüşler. Umarım çocuklar oyun oynamak için eziyet etmemiştir de gerçekten hayvan sever biri almıştır.

5 Beğeni

2 Beğeni

7 Beğeni

5 Beğeni

8 Beğeni

6 Beğeni

3 Beğeni

Çok sinirli bakıyordu. :joy:

6 Beğeni