Kelebek Cinneti


(can çelikel) #1

Öykü Seçkisi’nde okumak için: https://oykuseckisi.com/kelebek-cinneti/21.yy’ın leş kokulu fosseptiğe benzer fabrikaların birinde bir cehennem tohumu evriliyordu. Sebebi hiç de havalı değildi. Sadece can sıkıntısı. Tüm evrenleri boğabilecek en fena felakete yakalanmıştı. Hakiki tanrıları bile öldürebilecek tek silah, can sıkıntısı. Amon-ra’nın, bilinmeyen milyarlarca yıl önceki antik uzaylı iblislerin galaksiyi ilk işgal ettiği zamanlarda, geldikleri uçsuz bucaksız zebani çukurundan varlık düzlemine taşıdıkları… (DEVAMI…)


(hilal onay ) #2

Merhaba, oykunuzu beğendim ama cümlelerin uzunluğu okurken beni biraz yordu açıkçası. Karakterin içinde bulunduğu o duyguları çok başarılı anlatmissiniz. Kaleminize sağlık :blush:


(Kasvet Ulu) #3

Serbest çağrışım. Çok yazıyorsanız bazen böyle şeyler yazmak gerekiyor. Okurken karakterin yaptıkları bana dünyanın sonunun sıkıntıdan gelebileceğini düşündürttü ve bu çok hoşuma gitti. Sanki bir zaman sonra yapacak hiçbir şey kalmayacak ve insanoğlu kendi sonunu sıkıntıdan getirecek. Elinize sağlık.


(gayekskn) #4

Merhaba.
‘Ne okudum ben şimdi’ dedirten cinsten, karmaşık kelimelerin ustalıkla harmanlandığı ve sonraki her cümlenin bir öncekine, adeta zamkla bağlandığı enfes bir anlatımdı. Çok başarılı buldum, tebrikler!


(can çelikel) #5

cümlelerin uzunluğu inan ki beni de yoruyor yazarken :slight_smile: teşekkürler


(can çelikel) #6

teşekkürler sıkıntıdan kendimi intihar edemeyip bunları yazıyorum işte


(can çelikel) #7

kafa karışıklığı güzel oluyor ben de anlamıyorum yazdıklarımı :smiley: teşekkürler