Kenan Hulusi Koray’ın Korku Öyküleri Yeniden Raflarda: Güzel ve Esrarengiz

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Kenan Hulusi Koray’ın Korku Öyküleri Yeniden Raflarda: Güzel ve Esrarengiz – Kayıp Rıhtım

image

Cumhuriyet dönemi korku edebiyatımızın önemli isimlerinden Kenan Hulusi Koray’ın öyküleri, Laputa Kitap aracılığıyla bizlerle. (DEVAMI…)

6 Beğeni

Laputa’nın bu serisini herkese tavsiye ederim. Takip ettiğim bir seri olmakla beraber güzel kitaplar yer alıyor. Henüz birkaç tanesini okudum ve memnun kaldım. Çatıdaki Şey ve Tuzak güzeldi. Ufak tefek yazım yanlışları var ama her kitapta oluyor bu yanlışlar. Çok fazla rahatsız edecek türden değil.

6 Beğeni

Hem @Bay_Karamsar’ın incelemesinden hem de sizin yorumunuzdan sonra Çatıdaki Şey’i edindim ben de geçenlerde :slight_smile: Laputa ilgi çekici işlere imza atıyor gerçekten. Bu çizgilerini korumaları dileğiyle.

4 Beğeni

Kitabı bugün edindim. İçerisinde yedi öykü mevcut. 76 sayfa.

Bu baskının Laputa için özel bir yanı da var; yayınevinin logosu. Ouroborosun (kendi kuyruğunu ısıran yılan imgesi) ejderhalı versiyonu. Öncekinden de şikayetim yoktu. Bunu da beğendim.

@Agape,

Laputa iyi gidiyor, iyi. Büyük yazarlara ait küçük kitapçıklar politikası umarım karşılığını alıyordur. Ebatlarına ters oranla yarattıkları “Alıp, okuyayım.” hissiyatı kuvvetli. Yolda ya da kısa bir şey okuma ihtiyacına birebir.

@mit,

Robert E. Howard bu, efendim; inceleme-yorum beklemeden davranmanız gerek. Ne demişler, kısmetinde harcanmak olan para, cüzdanda durmaz :joy:

4 Beğeni

Elimi çabuk tutsaydım, o yazı da kitapta olabilirdi. Şu an ikinci yazı için ‘‘Kenan Hulusi Koray’ın Hikayeler’’ kitabını okuyorum. Orada olmayan hikayeler var mı bakmak için bu baskıyı da alacağım sanırım :slight_smile:

1 Beğeni