Kendilik Ormanı

Kendilik Ormanı Kendilik Ormanı

2 Beğeni

Sevgili @frknbydgn

Yazdığın öyküyü tek kelime ile anlatmak istesem “rafine” olduğunu söylerdim. Hikaye örgün, anlatma tarzın, olaylar arasındaki geçişlerin net, anlaşılır ve rafine. Bu özellikleri büyük bir başarı olarak gördüğümü söylemem gerek. Bunun öt4esinde bir şey söylemek ise kendimi tekrar etmek olacak. Çok beğendim. Tebrik ederim.

Küçük bir not:

Aşağıdaki cümlelerin olduğu paragrafta zaman algısının geçtiği tekrarları bir kez daha kontrol etmek istersin belki.

Elinize ve düş gücüne sağlık
Sevgiler
Dipsiz

Yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Umarım daha iyi olabilirim.

Ben de çok beğendim.
(Ama kapıyı zorlayanın aslında kendi olmadığı bir son olmaz mıydı ki, demeden kendimi alamadım. Ama bunu buraya yazmadım olarak da varsayabiliriz :slight_smile: )

Öncelikle yazın için emeğine sağlık. Belirli dönemlerde insanların kendilerini boşlukta hissetmeleri normal. Bu boşluktan çıkmanın en iyi yolu kafanı ve bedenini bir işle meşgul tutmak oluyor sanırım.

1 Beğeni

Tabii ki birçok farklı son kurgulanabilir. Ama kafamdaki en uygun düşünce bu oldu benim için. Deliliğinin nihayetine anca bu şekilde kavuşabileceğini düşündüm. Bir de şahsım adına beni en korkutacak şey bir gün kendimle karşılaşmak olurdu.

Evet bazıları için o boşluk belirli dönemlerde olabilir ama bazıları için de o boşluk daimidir.