Kesinleşti: Johnny Depp, Karayip Korsanları'nda Yok

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/kesinlesti-johnny-depp-karayip-korsanlarinda-yok/Disney, Karayip Korsanları serisini başa saracağını ve Johnny Depp’le çalışmayı düşünmediklerini resmen açıkladı. (DEVAMI…)

Johnny Depp’siz bir Karayip Korsanları mı !!! Şöyle bir düşününce olmaz dedim kendi kendime :scream::scream::scream:

Remake’ler tutmaz, bunu yıllardır anlamadılar.
Ayrıca başarılı bir seriyi üzerinden çok geçmemiş olmasına rağmen sıfırlama isteği nedir.?
Bunun direk açıklaması " biz üretim kısırlığı çekiyoruz " dur.
1 sene sonra kalkıp Yüzüklerin Efendisi’ni sıfırlıyoruz da diyebilirler.

8 Beğeni

Kötü bir adım. Son çıkan Ghostbusters filmi gibi. Oldukça kötü bir adım. Kim daha iyi korsan olabilir ki ondan başka? Tamam filmlerin kalitesi tartışılır ama adamın bu role uyuşu bir harika.

4 Beğeni

Haberdeki resme bakınca bile gülüyorum. Benim için Karayip Korsanları bitmiştir. Artık bir orangutanı da baş role koyabilirler. :smiley:

2 Beğeni

İyi oldu iyi, böylece benim için Karayip Korsanları bitti, artık kötü filmi çıktığında üzülmeyeceğim.

Her ne kadar Johnny Depp’siz bir Karayip Korsanları izlemem desem de korsanın kim olacağını da merak ediyorum. Süpriz yapıp Jim Carrey derlerse filme giderim. Ki şu saatten sonra kadın korsan olayı tutmaz. Bu derece komedi unsurunu sırtlayabilecek kadın karakter yok Hollywood’da. Resmen kendi ayaklarına sıkarlar. Komedi istiyorlarsa Jim Carrey. Robert Downey veya Hugh Jackman da fena olmaz :smiley:

Bari ismini Karayip Korsanları koymasınlar…

1 Beğeni

Bu mesajdan sonra oturup düşündüm. Kadın karakter kim olabilir diye. Ben de bulamadım. Jim Carey’in artık hayata farklı bir bakış açısı olduğu için projeye dahil olacağını sanmıyorum. Açıkçası bu bakış açısını daha çok seviyorum. O yüzden inşallah oynamaz. Diğer isimleri de düşündüm ama emin olamadım. Kafamda bu role uyan tek bir isim yankılanıyor: Robin Williams. Bu da beni büyük bir hüzne boğuyor. Ne zaman hatırlasam üzülüyorum.

2 Beğeni

Eğer amaç eski serideki tadı aramak ise hiç umut yok. Fakat cevher ortada ve çok daha farklı bir seri ile, yeni Johnny Depp adayları da çıkabilir ortaya. Küçük bir ihtimal olsa da, genel görüşün aksine karamsar değilim ben.

Kendi adıma üzüldüm :’( Bence filmlerin gösterime girme aralıklarını uzun tutmakla ve Harry Potter’da yapılan gibi filmlerin yönetmenini değiştirmekle hata yaptılar, yoksa karakterlerde ve konularda problem yoktu bence. Seriyi uzatsalar, konuları çok güzel işleseler ve film aralarını fazla uzun tutmasalar bu şekilde daha iyi olurdu, yeni seriye hiç ama hiç gerek yok . . .

Hugh Jackman bir süpriz yapabilir bence. Farklı roller istiyor çünkü komediye de yakın. Ha kalkıp; Ben Stiller veya Owen Wilson gibi bir adamı koyarlarsa gişede toslarlar.

1 Beğeni