"Keşke Geri Dönse" Dediğimiz Çizgi Filmler

Kendimi yaşlı hissetmeme sebep olan bir konu oldu bu şimdi. Yine de yazmadan edemeyeceğim.

Çocukluğumda video kasetler vardı. (Umarım aranızda bilenler vardır :smiley: ) Sevimli ayılar gibi bir adı olan tam da hatırlamamakla birlikte bir çizgi film vardı o kasetlerin içinde. Kaç kere izledim bilmiyorum. Biraz fazla hayalperest olmama sebep olan bir çizgi filmdir.
Bir diğeri ise Snoopy. Onu unutmak benim için imkansız.
Şirinlerden bahsedildiğini okuyamadım. Biri bahsettiyse de şahsına özürlerimi iletirim. Şu an olsa oturup izleyeceğim çizgi filmlerdendir.

6 Beğeni

Bu çok eski bir şeydi ya, hafızamdan tamamen silinmiş siz koyunca yıllar sonra aklıma geldi.

Her neyse bende bir çizgi film koyayım. Zamanında bir nesil Anthony attan düştü,boynunu kırdı öldü diye telef oldu ekran başında.

3 Beğeni

O sahneyi dün izlemiş gibi anımsadım sen anlatınca. Çok güzeldi Candy . Müziği bile mutlu ediyor :smiley:

1 Beğeni

Kirby’nin çizgi filmi vardı. Ne yese yarıyordu :smiley: Ben severek izlerdim.

Kimse Flapjack dememiş. Ben bayılırdım
SY445

7 Beğeni

Benim için ilk sırada Avatar the Last Airbender var. Korra’yı falan da hesaba katınca yayınlanmasının üzerinden çok fazla zaman geçmediğini biliyorum, ama aradaki süre ne kadar kısa olsa da bu kadar muhteşem bir dünyaya dair yeni bir şeyler izleyememek gerçekten çok üzücü. Devam çizgi romanları var ama asla aynı tadı vermiyor :frowning: Ki zaten Korra döneminde yapılan ciddi planlama hataları yüzünden seri hala tam potansiyeline ulaşamamış durumda. Ama sanmıyorum ki Nickelodeon bir sequel planlasın kısa vadede :frowning: Keşke yayın haklarını başka bir firma satın alsa. Seri Disney’e ait olsa şimdiye dek o dünyada gecen 5-10 sequel yapmış olurlardı herhalde. Eminim kusacak kadar çok Avatar görmüş olurduk o durumda. Ayrıca merchandise kısmını da çok daha iyi hallederlerdi. Ama onun da başka riskleri var tabii, serinin büyüsünü kaybetmesi gibi :confused: neden hiçbir stüdyo bu konuda dengeyi tutturamıyor???

3 Beğeni

Disney’in Teneffus Zili (Recess) bence çok özel bir çizgi filmdi
download

8 Beğeni

Bir film mi? Hayır! Bir çizgi film mi? Hayır… Ama efsanedir, çocukluk aşkıdır…

2 Beğeni

He-Man, She-Ra, Voltron, Thundercats, Robotech. ( Bazılarının yeni halleri yayınlanıyor olabilir ) Bir de bir ringte, küçük robotların dövüştürüldüğü Jumaru isimli bir anime vardı. Kullanıcılar robotlarını ringin kenarından bir bilgisayar ile kontrol ediyorlardı.

2 Beğeni
1 Beğeni

3 tane var. İlk sırada ilk göz ağrım olan halen tasoları elimdedir. Kardeşlerimle beraber oynarım bazen.

POKEMON
images%20(2)

1. Sırada YU-Gİ-OH

images%20(3)

1. İse ÇILGIN KORSAN JACK :slight_smile:

images%20(7)
Vikingler, ne severdim ama!

Heidi…açılış şarkısının güzelliği beni bitirirdi. Her şeyi ne kadar doğaldı. En sevdiklerimden.

images%20(8)
Arı Maya…

d5982985f277d33e010eea41f4dc8019c64e8d1d
Küçük Kadınlar…Büyük kız kardeş Jose, upuzun saçlarını kestirince ne üzülmüştüm…:smile:

gasparin-volando
Ve bir de Casper vardı, sevimli, dost canlısı hayalet.

4 Beğeni

Bir sürü var ama bir kaçı şunlar:

Saber Rider and the Star Sheriffs

Space Adventure Cobra

Moero! Top Striker

Darkwing Duck

2 Beğeni

Tsubasa severlere müjde 1. sezon çıkmış daha yeni öğrendim. :slight_smile: Kyaputen Tsubasa (2018) merak edenlere.

star wars the clone wars. 3-4 yil aradan sonra 7. sezon fragmani geldi ama hala ses yok bakalım.

Hey Arnold!
images%20(1)

1_ed_edd_n_eddy_the_mis_edventures
Bir bölümde kağıdı ağızlarında ıslatıp pipetten sağa sola fırlatıyorlardı. Ed kitabı komple ağzına atıp pipetten çıkarmaya çalışınca beynim çıktı beynim çıktı diye avanak avanak gülüyordu :Dd

images
Daha önce yazılmış ama gerçekten unutulmaz bir şeydi.

Pokemondur digimondur yugioh beyblade tsubasa voltran he man hepsi söylenmiş zati bize bir şey kalmamış.

Gerçi samuraj jack geri döndü final yaptı ama sanki bir olmadı. Belki de bizim geçmişe dönmemiz gerek bilemiyorum altan bilemiyorum.

3 Beğeni