Khand

Teşekkür ediyorum okuduğunuz için, öyküyü beğendiyseniz ne mutlu bana ^^

Kendi yazdığım şeylerle ilgili sürekli duyduğum bir eleştiriyi, bu sefer büyük bir zevkle ben yönelteceğim. Bunu yaparken öyküyü, akışı, rotayı, dönemi, esin kaynaklarını ne kadar beğendiğimi belli etmeyeceğim:

Çok kısa olmuş.

2 Beğeni

Vaktin ve ziyadesiyle ince gördüğün bu güzide yorum için çok teşekkür ederim Türker, daha uzunlarında görüşmek üzere.

Özledik seni de, bitsin şu hasret.

2 Beğeni

Yeter artık yazmayın şu adama yorum (dedi yorumu yazan, kendi yarattığı paradoksa küfrederek). Sonra şımarıyor aylarca öykü yazmıyor. Ardından bekle ki yeni öykü yazsın haşmetli… :speak_no_evil:

Çok kötü bir öykü yazmışsın Çağatay, lütfen gelecek seçkide bundan iyisi yap yoksa halı sahaya çağırmayız bir daha. :skull_and_crossbones:

Hiç gülme @Osman_Eliuz, bu yorumlarım aynen senin için de geçerli. :smiley:

4 Beğeni

Sevgili @DigitalMilitia

Kapsami, atmosferi, amaclari ve titiz planlamasi ile cok basarili bir oykuydu. Sevgili @Gurlino 'nun ornek.olarak verdigi betimlemeyi ilk okudugumda alkisladim. Yularidaki yorumlarin birine olostirdigin betimleme konusunda soylediklerinde ise kendine fazla yuklendigini dusundum. Bazen yapabildigimizi dusundugumziden cok daha fazlasini yapacak potansiyelimiz vardir. Nacizane bir his; sende oylesin. Cok keyifliydi :slight_smile:

PS: “Hristiyanlara para kazandırmamak için onlardan alışveriş yapmazdı.” bir baska alkisadigim cumle oldu. Ne yazdiginin farkinda olan, yogunlasmis ve baska bir lige cikmis bir yazar…

Eline ve dus gucune saglik
Sevgiler
Dipsiz

1 Beğeni

Merhabalar,

Değerli vaktiniz ve yorumunuz için çok teşekkür ederim. Geç döndüğüm için affedin, taşınma koşuşturmacası içinde olmam hasebiyle ancak vakit bulabildim.

Sevgiler ve saygılar bizden, görüşmek üzere ^^

Hikaye çok güzel lakin yorumlara ve beğinileri neden geçiştirdiğinizi anlamadım.