Kinyas ve Kayra Özel Baskısı O Fiyata Değer mi?

Uzun zamandır Kinyas ve Kayra kitabını okumayı düşünüyordum.İnce kapak 18.yıl baskısı 45,özel kutulu ciltli baskısı 250 tl…Arada 5 kat fark var,özel baskıları çok severim ama bu kitabın gerek içerik gerek baskı kalitesi vs olarak değip değmeyeceğinden bir türlü emin olamıyorum.

Bu özel baskıyı alan varsa resimlerini atabilirse,ayrıca hem içerik hem baskı kalitesi hakkında yorum yapabilirse çok müteşekkir olurum :relaxed:

bence değmez pek özelliği yok çünkü ciltli büyük boy imzalı o kadar bozkurtlar özel baskı gibi deri ciltli vs olsa değerdi ama siz bilirsiniz

4 Beğeni

O paraya kaç kitap alınır

Aylık 25 bin geliriniz varsa değer tabii.

Tamamen kişisel tercihleriniz ile alakalı. Özel baskıları seven ve toplayan koleksiyoner birisi iseniz, kütüphanemde olsun diyerek almanız mantıklı. Sadece kitabı okumak isteyen birisi için ise çok da mantıklı değil.

Önemli olan sizin hangi gruba girdiğiniz, özel baskının o fiyatı edip etmeyeceği değil kısaca :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Özel baskıları severim ve mümkün olduğunda alırım lakin baskının buna değip değmemesi çok önemli benim için.Benim için kıstas özel baskının gerçekten fiyatına değer bir kalitede olup olmadığı :slight_smile: