Kırmızı Kedi Yayınevi

Yayınevi hakkında görüş ve önerilerinizi, yayınevinden çıkmasını beklediğiniz/istediğiniz kitaplar hakkında görüşlerinizi, çıkan kitaplar hakkında fikirlerinizi/eleştirilerinizi uygun bir dille belirtebilir ve ilgili yayınevinin açıklamalarını/haberlerini bu başlık altında belirtebilir veya tartışabilirsiniz.


Dikkat: Başlıkta genel forum kuralları geçerli olup itham eden, hakaret içeren, alay veya küçümseyici mesajlar uyarılmaksızın silinecek ve tekrar etmesi halinde cezalandırılmalar olacaktır. Ayrıca başlığın amacından sapması durumunda da mesajlar silinecektir. Lütfen başka konularda konuşmak için forum içerisinde belirlenmiş ilgili konuları tercih ediniz.

Konu içerisinde kişisel tartışmalar sürdürmek veya konuyu kişiselleştirmek başlığı amacı dışında kullanmak olarak değerlendirilecektir.

Glenn Meade kitaplarının hakları muhtemelen hâlâ Kırmızı Kedi’dedir. Şeytanın Müridi kitabının ne zaman basılacağı konusunda bilgisi olan var mı?

Haluk bey galiba Yalçın Küçük külliyatı müjdesi veriyor. Umuyorum hocanın özellikle Aydın Üzerine Tezler ve Türkiye Üzerine Tezler yeni baskıları geliyordur.