Kış Kralı - Savaş Lordu Yıllıkları Kitabı Aranıyor

Savaş Lordu Yıllıkları serisinin ilk kitabı Kış Kralını arıyorum. Elimde ikinci kitabı var. Seriyi tamamlamak istiyorum ama ilk kitabı internette bulamadım. Tercihen sıfır ama ikinci elde olur.

Bende de ikinci ve üçüncü kitabı var. Lakin ilk kitabı yok. Müsaadenizle ben de sıraya giriyorum. :grinning:

Yer yarilipta dibine giren bulunması en zor kitapların başında gelmekte bence. Bulunduğu anda pazarlığı el altından en son 500 liralarin üstüne çıkan kitaptır. Ayrıca nefsime yenik düşüp 300e yakın para verdiğim eşimden tonla azar işitmeme sebep olan kitaptır.

Sizlere bol şans diliyorum.

3 Beğeni

Yayınevinin tekrar basma planı yok galiba. ( Phoenix yayınevi kapandı diye hatırlıyorum) 2. ve 3. Kitaplar her yerde bulunurken ilk kitabın olmaması kötü.
300 verirsem eşim misliyle karşılık verir, o topa girmeye korkarım :slight_smile:

2 Beğeni

Eğer ki bir gün vakit bulur da üşenmezsem Kadıköy’de bir kütüphanede nüshası varmış, alacağım tarayacağım, koyacağım internete.

@narpal @Xerhias pdf okur musunuz bilemem ama ekşide the warlord chronicles başlığının 2. sayfasında seri pdf olarak paylaşılmış.

1 Beğeni

Teşekkürler bakarım şimdi.

Ekleme: Sayfaların fotoğrafı çekilerek yapılmış. Bozuk değil okunabilir gibi ama ben bu şekilde fotoğraflı olanları pek tercih etmiyorum. Kitap okuyormuş hissi alamıyorum nedense.

@Tilqi_Gin teşekkürler :grinning: bana da buradan bir arkadaş gönderdi sağolsun. Fotoğraf çekimi hali. Kendim bu hafta sonu pdfye çevirmeye çalışcam. Beceremezsem bir siteye gönderir onlar yapsın diye beklicem. Her halükarda elime geçince burayı da haberdar ederim.

4 Beğeni

Bence hiç uğraşma zaten 600mb ve çok temiz çekilmiş pdf’ye.

Aslında niyetim önce PDF sonrasında olursa epub-a çevirmek. Ama önceki mesajdan bu yana uğraşıyorum da bu benim yapabileceğim bir iş gibi durmuyor, büyük ihtimalle beceremem zaten :grin:

Bu resim halinde bir pdf, ama açı çok az kayık gibi geldi. Resimden metin için Adobe fine reader kullanman gerek, malum ortamlarda bulabilirsin belki(limitsizamca.net belki?) belki deneme süreli bedava olanı da vardır bakarsın.
Al bu da faydalı bir site.
https://epubyapalim.weebly.com/
Zamanında ben de kendim okumak için çok temiz, kaliteli bir şekilde taranmış Çöl Mızrağı kitabının pdfsini çevirmiştim epuba. Çoğu düzgün olsa bile yanlış taranmış bayağı kelime vardı, yani ha deyince olacak bir iş değil gibi, haberin ola. Ama düzelte düzelte okuyup düzenlersem dua edenin çok olur :grinning:

2 Beğeni

Arkadaşlar biraz ailevi nedenlerden dolayı zamanım olmadı, pek bakamadım. Ayrıca baktığım kadarıyla da pek beceremem gibi duruyor. Yani 2. plana geçiyorum bu işi yapan sitelere gönderip onların yapmasını beklicem. Ben @Husey’in dediği gibi temiz çekim olmasından dolayı direk bu halde okumayı düşünüyorum. Ama mail atacağım sitelerden dönüş olursa mutlaka burayı da haberdar ederim.

2 Beğeni

Bernard Cornwell - Savaş Lordu Yıllıkları serisinin dizisi çekilecekmiş. Tutulursa en sonunda yeniden basılır kitaplar.

4 Beğeni

Türkiye’de pek tutacağını sanmıyorum ama…

DERFEEEL!!!

Bir yandan da kül rengi saçlım mavi gözlüme yapabileceklerini düşünüp tedirgin olmuyor değilim.

The Last Kingdom dizisi çıkınca tamam bu sefer hak ettiği değeri görecek yazar dedim ama yine olmadı :confused:

Bir tadını çıkararak okuyamadım yazarın serilerini, Koridor yayınevi basmayacaklarını söylemişlerdi belki siz bir düşünürsünüz :neutral_face:

Taze taze ilk kitabı okuyup geldim. Bunca yıldır bekledikten sonra kavuşmak iyi oldu. Hele bir de üstüne dizi haberi, ohhh mis.

Okuduğunuz pdf iyi miydi? Benim bulduğumun bazı yerleri düzenli değildi.

Düzenliydi. Ama fotoğraf çekimiydi. Sırf o yüzden zorlandım 2 haftada anca bitirdim.

1 Beğeni