Kısa Kısa Anonslar

ThomasReed adlı kullanıcı reklam amaçlı üyelikten ve paylaşımdan dolayı kalıcı olarak silinmiştir.

2 Beğeni

Disconnected adlı üyemizin nicki kendi isteği üzerine connected olarak değiştirilmiştir.

2 Beğeni

Lapras adlı üyemizin nicki kendi isteği üzerine JrThoth olarak değiştirlimiştir.

1 Beğeni

kitapdeposu adlı kullanıcı forumdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

Sebep: Dolandırıcılık.

8 Beğeni

Lacivert adlı üyenin kullanıcı adı kendi isteğiyle matma olarak değiştirilmiştir.

1 Beğeni

Kayıp Rıhtım Forum’a artık Discord hesabınız üzerinden de giriş yapabileceksiniz!

Gerek ilk üyelik, gerekse giriş adına artık Discord hesabınızı Forum kullanıcı adınızla ilişkilendirebilirsiniz. Profil ayarlarınızda bulunan Hesap bölümündeki “İlişkili Hesaplar” kısmında, var olan hesabınızı da Discord ile bağlayıp girişleri daha kolay hale getirebilirsiniz.

Twitter ile giriş de yakında düzelecek ve yeniden aktif hale gelecektir.

Son olarak bir duyuru daha yapalım. Vincent teması güvenlik sorunları nedeniyle kısa sürede kullanılamaz hale gelecektir. Bu nedenle söz konusu temayı kullanan üyelerimizin şimdiden farklı bir temaya geçmesini öneririz.

9 Beğeni

Entlovin-Blog adlı üyenin kullanıcı adı kendi isteği üzerine Entlovin olarak değiştirilmiştir.

1 Beğeni

JohnKramer adlı üye yönetim tarafından uyarılmasına rağmen sürekli olarak aynı şeyleri tekrarlaması nedeniyle saat 23.55’e kadar susturulmuştur.

Aynı hatanın tekrarında verilen ceza kademeli olarak artacaktır.

4 Beğeni

Mevlevisultan adlı üyenin kullanıcı adı kendi isteği üzerine BiblofilYouTube olarak değiştirilmiştir.

9 Beğeni

Berkay_07 adlı üyenin kullanıcı adı kendi isteği üzerine BerkayBing olarak deģiştirilmiştir.

1 Beğeni

Sevgili Rıhtım Üyeleri,

Gerek gerçek hayattaki olumsuzluklar gerekse içinde olduğumuz duygu-durum bozuklukları sebebiyle gerginliğimizi yoğun bir şekilde forum içerisine yansıtmaya başladık.

Hepimizin buraya gerçek hayattaki bizi boğan şeylerden kaçıp geldiğini lütfen unutmamaya çalışalım. Her birimiz bir şeylerden kaçıp burada huzur arayışı içine giriyoruz. Rıhtım, her ne kadar sosyal medya platformu olsa da özünde aynı hobilere sahip insanların deneyimlerini birbirine aktarması yönüyle diğer platformlardan ayrılıyor.

Sanıyorum ki hayat şu an hiçbirimize güzel davranmıyor. Sosyal hayattaki saldırgan ve tahammülsüz tavrın gün geçtikçe foruma da yansıdığını üzülerek gözlemliyoruz. Huzur arayışı içinde olan hepimizin forum kapısından geçerken huzursuz terliklerini, saldırgan hırkalarını ve soğumuş kahvelerini dışarıda bırakmasını önemle rica ederiz.

Başka bir deyişle; paylaşımlarımızı hararetle, telaşla, çalakalem yazmak yerine durup düşünerek ve bir daha okuyarak, her birimizin bu süreci atlatma savaşında Kayıp Rıhtım olarak pasif bir destekleyici olmasını rica eder, iyi forumlar dileriz.

45 Beğeni

Btn adlı üyenin kullanıcı adı kendi isteği üzerine BilgeOzan olarak deģiştirilmiştir.

Monster adlı üyenin kullanıcı adı kendi isteği üzerine Seraphina olarak değiştirilmiştir.

1 Beğeni

ggurtop adlı üyenin kullanıcı adı kendi isteği üzerine alys olarak değiştirilmiştir.

1 Beğeni

Bayrender adlı üyenin kullanıcı adı kendi isteği üzerine Odun olarak değiştirilmiştir.

1 Beğeni

birkitapbirmona adlı üyenin kullanıcı adı kendi isteği üzerine KubilayK olarak değiştirilmiştir.

1 Beğeni

mete_hun adlı üye başka bir üyeye yönelik hakareti nedeniyle 1 günlüğüne susturulmuştur.

Çoğunuzun bildiği üzere Okuma Rehberi adlı bir kategorimiz bulunuyor. Ancak özellikle son dönemde manga türünde içerikler dilimize daha fazla kazandırıldığı ve kitap serileri arasında kolay da bulunamadığı için, @fortknoxt’un isteği üzerine doğrudan kendisine ait bir kategori açmaya karar verdik.

Hemen aşağıdan ulaşabilir ve serileri hangi sırayla okumanız gerektiğini öğrenebilirsiniz :krs:

17 Beğeni

lavgars adlı üye reklam amaçlı paylaşımı nedeniyle süresiz uzaklaştırılmıştır.

Forum Logosu küçülen arkadaşlar kısayol uygulamasını kaldırıp tekrar yüklerse sorun düzelecektir.

Logonun küçülmesini başka şeye yoranlar da en kısa zamanda cezalandırılacaktır. :joy:

14 Beğeni