Kısa Klasikler Serisi (Can Yayınları)

Bu seri bana kitap kahve fotoğrafı paylaşanlar için yapılmış gibi gelmişti başlarda. Kürk Mantolu Madonna tayfası işte. Bir taraftan da ekonomi nedeniyle insanlara ucuz kaliteli bir imkan mı sağlamaya çalışıyorlar diye düşünüyordum. Proust kitabıyla ilk teori doğru olmaya yaklaştı sanırım.

2 Beğeni

Uzun bir şeyler okuduktan sonra daha hafif bir okuma yapmak için veya direkt kafa dağıtmak için iyi oluyor bence bu seri. Henüz 2-3 tane alıp okudum ama bir ara büyük çoğunluğunu almak istiyorum.
Ayrıca farklı farklı yazarların ve türlerin kitaplarını içerdiği için başlamak isteyenlere de bir deneme olabilir bence.
Bu sebeplerden ötürü benim çok hoşuma giden bir seri oldu. :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

İyi kötü anlamında söylemedim. Yayınevi stratejisini anlamaya çalıştım.

1 Beğeni

Yeniler

11 Beğeni

Sanırım bu kitaplar yeterince “Lacivert” değiller. :frowning:

2 Beğeni

Bunlar Kısa Klasikler. Lacivert Klasikler ayrı.

1 Beğeni

İğneleme yapmıştım. ^^

2 Beğeni

:crazy_face: :crazy_face: :crazy_face: Aldım iğneleri merak etme :joy: :joy: :joy:

2 Beğeni

Yeniler

33. Ihlamurlar Altında Gezinti (Friedrich Schiller) 34. Dafnis İle Khloe'nin Aşkı (Longos)

8 Beğeni
4 Beğeni

Bu seriden en çok hangi kitapları beğendiniz?

1 Beğeni

Düşünce ve tartışma özgürlüğü üzerine.
Öykü kitaplarındansa bu tür eserleri yeğlerim bu seride.

2 Beğeni
5 Beğeni

Yeniler

4 Beğeni

38 ve 39 numaralı kitaplara denk geldim bugün. Kapağı değişen ve bu seriye katılan Suçluyorum (39) ve Gizli Başyapıt (38).

7 Beğeni

Kitap Satış sitelerinde 8.50 TL etiketli ve beyaz kapak gözüken sanırım bu iki kitap. Muhtemelen yanlış gönderilmiş tanıtımlar.

2 Beğeni

Daha önce beyaz kapaklıydı bu kitaplar. Dediğiniz gibi güncellenmemiş henüz kitap sitelerinde.

1 Beğeni
3 Beğeni

Ne kadar site varsa bu kitapların kapaklarını bulamadım. Can kendi sitesine bile koymamış.

1 Beğeni

Gizli Başyapıt-38
Suçluyorum-39

6 Beğeni