Kitap Alırken Hangi Siteyi Kullanıyorsunuz?

merhaba arkadaşlar kitap alırken hangi siteyi kullanıyorsunuz? ben kitapyurdu veya bkm kullanıyorum. kitapyurdunu kullanmamın sebebi puan biriktirme özelliği olması ve uygulamanın sadeliğini sevmem
bkmkitap kullanmamın sebebi ise uygulamaya özel kargo bedava olması ve gönderirlerken yanında küçük hediyeler göndermeleri

1 Beğeni

Ağırlıklı olarak İdefix, Dr, Kidega.

1 Beğeni

Kidega, Kitapyurdu, Amazon, Bkm, Okuoku, Zebramo

1 Beğeni

Idefix ve Amazon başta olmak üzere Kidega ve Okuoku (kitapsepeti olmuş). BKM ve Kitapyurdu’ndan uzak durmaya çalışıyorum.

1 Beğeni

Benzer bir başlık vardı sanki. :thinking:

6 Beğeni

Burada çoğu kişi kitap siteleriyle deneyimlediği iyi ve kötü şeyleri dile getirmişti.

4 Beğeni

En ucuzunu.

4 Beğeni

Kitapyurdu, D&R ve de edessadan alışveriş yapmıştım bir kaç kere. Çizgi roman açısından en çeşitli ve en uygun site.

1 Beğeni

Akakçe. Kitabın hangi sitede en ucuz olduğunu gösteriyor.

1 Beğeni

Kitap Ambarı ve Kitap Yurdu

1 Beğeni

Bilinen bir çok firmayı kullandım. Şimdilerde sitelerin yayın evi kampanyalarını takip ediyorum. Onun dışında amazondan çok memnunum.

1 Beğeni

Merhaba arkadaşlar. Kitap16 sitesinden alışveriş yapan var mı? Genel olarak memnun kaldınız mı ya da ne gibi sorunlar yaşadınız?

1 Beğeni

Kayıp Rıhtım Forumu kullanıyorum.

3 Beğeni

Dost daha önce online satış yapıyor muydu dikkat etmemiştim ama online satış siteleri varmış.

ve merkez ilçelere 14’e kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat seçenekleri varmış.

1 Beğeni

İdefix ve Bkm kitap kullanıyorum. Ama idefix tercihim. Hem hızıyla olsun hem de indirimleriyle olsun. Bkm çok daha fazla indirim yapabiliyor elbet ama kargo süresi bana bir ömürmüş gibi geliyor. Hepsiburada’dan aldığım Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın kitabı ise elime 2. El gibi lekeli ve yırtık geldi. Oysaki 2. El olduğu da belirtilmemişti. O gün bu gündür sadece idefix ve bazen de Bkm kullanıyorum.

2 Beğeni

1 Beğeni

ilknokta, amazon ve kitapyurdu. Bazen n11 trendyol gibi yerlerden de alıyorum.

1 Beğeni

www.egenba.com u tavsiye ederim, güzel kolileme, çoğunlukla uygun fiyat, hızlı teslimat :+1:

1 Beğeni

“Paralel Evren Çizgi Roman” adlı siteyi kullanan var mı acaba? Bir sipariş vermek istiyorum ancak güvenilir midir bilemedim. Daha önce alışveriş yapmış arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.:slightly_smiling_face: (Konu bulamadım ben de uygun olduğunu düşünerek buraya yazdım.)

2 Beğeni