Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Arkadaşlar alfa yayınlarının %50 yi gördüğü oluyor mu?

1 Beğeni

Benim hatırladığım geçen yıl Fidan Kitap da bir kez yüzde 50 indirim oldu.

DR veya İdefix’te 40-45 görürseniz kod - çek ile yüzde 50 beklemeden alınabilir.

2 Beğeni

Arkadaşlar İdefix kargo bedava kodu olan var mı?
0031AB7F bu kodu kullandım ama çalışmıyor.

1 Beğeni

BKM 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL indirim kuponu: 72BTP6CJYS

1 Beğeni

Aslında 2 sene önce 4-5 ayda bir de olsa oluyordu. Ama son zamanlarda @alper’in dediği gibi %40 Alfa için güzel oran. Ben olsam Alfa için diğer siteler yerine Alfa’nın kendi sitesini tercih ederim, sorun yaşamazsınız. Tabi %5-10’luk oran alışveriş maliyetinizi çok değiştirecekse bilemem. Kendi sitesinde oran %35.

2 Beğeni

11 adet gönderi şu konuya taşındı: Amazon Prime Türkiye

İlgilenen olur mu bilmiyorum ama Amazon’da prime üye olursanız Gülseren Budayıcıoğlu’nun Kral Kaybederse dışındaki 4 kitabı yüzde 60 indirimle toplamda 64 liraya geliyor. Stephen King’in Yazma Sanatı da 13 lira gibi komik bir rakama düşüyor. LOTR tek ciltte de yüzde 60 gözüküyor ama ödeme sayfasında indirim yok oluyor, onu çözemedim. Alamayacağım ama tek tek indirimleri deniyorum, gerçek mi diye. :joy::joy::joy:

Ekleme: Ekleme LOTR için de var. 62 lira. Prime indiriminden sepete ekleyince gözüküyor. Masum ponçik sahaf arkadaşlar onar yimişer alıp stokları tüketip iki katına satmaya başlamadan almak isteyenler alsın.

6 Beğeni

Bu fiyat doğruysa @alper ikinci kere alabilir :smile:

3 Beğeni

Test ettim doğru. Amazon sayesinde neler gördük yahu. :joy::joy:

Sepete ekleyince fiyat 70 küsür oluyor anlamadım.

Belki ben prime’ı hesabıma bağlayamamış olabilirim.

Önce prime üyelik başlatmanız gerekiyor. Üyelikten sonra da böyle oluyorsa aşağıda fotoğrafta seçtiğim gibi seçerek sepete ekleyin. Kontrol ettim bende 44 gözüküyor sepete gidince.

1 Beğeni

Prime üyeliğim var ama nasıl başlatacağımı bulamadım.

Edit: Anladım, bilgisayarda sıkıntı oluyor ya da ben seçmeyi bulamadım. Telefondan almaya çalışınca dediğiniz gibi oluyor.

Prime indirimi olan kitapların çoğu %60 civarı indirimde, çok çok iyi şu an sistem umarım bozulmaz. Geçmiş olsun diğer kitap satış sitelerine :slight_smile:

2 Beğeni

Özellikle Kitapyurdu benim için bitti. Son Kabalcı indiriminde başta temin edip faturasını kestiği ürünleri bile sepetimden çıkardı ve hala kargolanmadı. Gerçekten hepsine güle güle.

2 Beğeni

8 Beğeni

Ben tapmaya başladım :joy::joy::joy: Amazon yüzünden ikinci kez uykusuz kalışım :joy::joy:

1 Beğeni

1 hafta olacak yeni kargoya sevk edilmiş siparişim,aylardır alışveriş yapmıyordum oradan bir kez daha emin oldum gerçekten kitapyurdu zerre gelişim kaydetmiyor…

Prime ile fiyatı inenlerden gözüme çarpanlar:
-Tutunamayanlar 21.60₺
-Halkların Dünya Tarihi 35.96₺
-Ulusların Düşüşü 18.80₺
-Yüzüklerin Efendisi 62.40₺
-Witcher 7 Gölün Hanımı 27.99₺
-Kurtlarla Koşan Kadınlar 22₺

1 Beğeni

Amazon prime indirimleri bitti mi ?

Amazon Prime’a üye oldum ama indirimler gözükmüyor bende. Yüzüklerin Efendisi 101 TL

1 Beğeni

Amazon’da günün fırsatları sekmesi (süreli) var. Bu indirimler oradandı ve süresi bitmiş.

Amazon’un bu indirimleri hep gece 1’den sonra oluyor. Dün gece çoğu çok satan kitap %60 ve üzeri indirimdeydi. Amazon’u gece takip etmek lazım :slight_smile: