Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Tekrar kullanmama izin vermedi sabah benim, kurbağa bacağı mı kullandın? :slight_smile:

1 Beğeni

Sık sık denemek lazım. :slight_smile:

Şaka yapıyorum, eşini üye yap, onun kredi kartını ve kimlik bilgilerini ekleyerek ikinci bir hesaptan satın al.

1 Beğeni

Benim de kanıma girdiniz hiç aklımda yokken. Üç kitabı da uzun zamandır almayı istiyordum.

6 Beğeni

Kitap almayacağım artık dedikçe Amazon’un insafsızca indirimlerine maruz kalıyorum ben de. Söylenme kısmını geçersem artık başka sitelerden kitap almayı bıraktım sanırım. Böyle indirimler olmasa bu kitapları yarı fiyatına bile almak çok maliyetli artık.

5 Beğeni

Amazon’dan öyle güzel kampanyalar gördük ki artık başka siteden kitap alırken 5 kez düşüneceğim. Harika oldu tekrardan haber için teşekkürler :partying_face::heart_eyes:.

9 Beğeni

50 TL indirime bende dayanamadım.

3 Beğeni

Forumdan bir arkadaş bahsetmişti.Önceden alfa yayınlarının ciddi bir kampanyası olmuş.Bu kampanya hakkında bilgilendirecek olan var mı?

Amazonapp25 amazonun mobil uygulamasında geçerli bir koddur. Bilgisayar veya tarayıcı üzerinden değilde uygulama üzerinden denediğinizden emin olun.

Telefondan uygulamaya girdiğinizde ödene kısmıma geliyorsunuz orada kuponu gir var oraya yazmalısınız.

Ben de 13-14 Ekim indirimlerini bekliyordum ama dayanamadım iki kuponu görünce :sweat_smile: Böyle böyle King koleksiyonumu tamamlayacağım gibi. Yanına da listemden indirim oranı en az %40 olan kitaplardan ekledim, güzel bir sepet oldu.

8 Beğeni

Bende aynı sizin yaptığınızı yapıyorum olmuyor. Kafayı yiyecek.

Bahsettiğiniz olay ne bilmiyorum ama Alfa en fazla %50 indirime giriyor o da uzun süredir olmadı. İndirim oranı %50 veya yakın indirim Alfa için iyi kampanya olmuş olur.

1 Beğeni

Güzel bi alış-veriş oldu. Normalde ben de Prime indirim günlerini bekliyordum, 50 TL indirimi görünce dayanamadım.

2 Beğeni

OKUYALIM25’İ kullanamıyorum nedense.

İlk defa böyle büyük bir indirim şansını kullanamıyorum.Tüm gücümü 14-15 ekime sakladım,umarım Amazon yüzümüzü kara çıkarmaz… :hanci:

3 Beğeni

Aman hocam 13-14 Ekim.

2 Beğeni

Amazon benim siparişimi ikiye bölmüş. Kargo numaraları farklı, İki paketi de aynı kargo firmasıyla gönderiyor, farklı depolar nedeniyle mi böldü siparişi bilemedim.

Tüm kitaplar Amazon satıcısından, toplam tutar 143 TL, OKUYALIM25 hiçbir türlü olmuyor. AMAZONAPP25 oluyor ama. Sorun nedir acaba, aynı sorunu yaşayan varsa yanıtlayabilir mi?

125 TL altına düştüğü için olabilir. Kod 125 üzeri geçerli. Ama sabah benim de 118’e düşmesine rağmen kodu kabul etmişti.

Satın alma yapmadan şöyle bir dener misiniz. 1 kitap daha ekleyin. kampanya kodlarını uygulayın. sonra sepete geri dönüp sonradan eklenen kitabı çıkarın.

En az 125 TL lik bir sepet hazırlayın.
Aldığınız ürünlerin satıcısı Amazon olmalı. Uygulamadan “Alışverişi Tamamla” botonuna basın. Adres ve teslimat seçeneklerini belirleyin. Kart bilgileri veya ödeme bilgilerini tanımlayın. “Şimdi Al” butonu görününce aşağıda yer alan ‘kodu gir’ alanına büyük harflerle AMAZONAPP25 kodunu girin ve ‘Kullan’ butonuna basın. Sonra OKUYALIM25 kodunu girip ‘Kullan’ butonuna basın. Eğer hata verirse sepetten çıkıp tekrar aynı adımları tekrarlayın. İlk kodu otomatik algılayacak sadece ikinci kodu tekrar girerekceksiniz.

1 Beğeni