Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Kampanyalardan sadece birisi geçerli oluyor.

Kampanya; sepette anında indirim kodları, hediye çekleri ve sepette ücretsiz kitap kampanyaları ile birleştirilemez

1 Beğeni

Bana da atabilir misiniz epub hâlini?

%50 indirimli.

Daha önce ben de çizgi romanı iade için gönderdim 1 hafta sonra para iadesi yaptılar o konuda kötüler.

Sessiz Şarkılar, Amazon işbirliği ile an itibariyle %51 indirim oranına ulaştı.

Martı Yayınları mini kitaplar Kitapyurdunda %45 indirimli

https://www.kitapyurdu.com/index.php?route=product/publisher_products/all&publisher_id=495&sort=publish_date&order=DESC&limit=100

1 Beğeni

Ben hayatımda ilk kez %60 pegasus gördüm. Param olsa alabildiğim her şeyi alırdım. :smiley:

1 Beğeni

Durumlar aynı :frowning: daha önce almadığım kitaplar bunlar vardı benim için iyi oldu. Çok popüler kitaplar tükenmiş zaten reklamı daha önce görseydik belki yakalardık.

1 Beğeni

Bence yer pegasus yayınları ile çalışmayı bıraktı, elindekilerden kurtulmak için bu kadar indirim yapıyor.

2 Beğeni

Hangi sitede %60 ? 20

1 Beğeni

@CowardlyHero

1 Beğeni

image
%60 indirimli hali bile pahalı. :expressionless:

2 Beğeni

Etiket fiyatı 100 tl olunca doğaldır :sweat_smile: :sweat_smile: Gerçi 1000 sayfaymış paylaştığınız kitap.

1 Beğeni

Kitabın ismi de paylaşıma uymuş :laughing:

1 Beğeni

https://www.ilknokta.com/index.php?p=Products&fpt_id=572&page=1&rec_per_page=20&sort_type=prs_yearly-desc

İthaki Yayınları Çizgi Romanlarında Tekli kitaplar ve Setlerde 24 Saat Geçerli %50 İndirim İlknoktada!

100 TL üstü kargo ücretsiz olmasaydı ahhh.

2 Beğeni

İthaki’nin 50% indirim dönemlerini sevmeme rağmen İthaki’nin bu indirimini ister istemez artık şöyle okuyorum: “24 saat süreyle yayınlarımızı gerçek fiyatlarına indirdik.” :joy:

17 Beğeni

Öyle çünkü… Eskiden kendimi şanslı sayardım indirim görünce şimdi ise kazıklanmadığım için seviniyorum.

5 Beğeni

eganba.com’u daha önceden kullanan var mı? Hakkında bir haber alan.

1 Beğeni

Konudaki gönderi sayısı yavaşlamalara ve hatalara sebep olduğu için temiz bir konudan muhabbete devam ediyoruz:

5 Beğeni