Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Kitap kampanyaları, güncel indirimler, son fırsatlar! Kitap dünyasındaki türlü kampanyalar hakkında en güncel gelişmeleri takip edebileceğiniz başlık.

Kitap Fırsat/Kampanya Alanı başlığı, konudaki gönderi sayısından dolayı bazen yavaşlamalara ve herhangi bir işlem sırasında hatalara neden olabiliyor. Bu nedenle temiz bir başlangıç için konuya bu başlık altında devam ediyoruz.

44 Beğeni

https://kidega.com/kitap/sabahattin-ali-butun-eserleri-ozel-deri-ciltli-kutulu-380782/detay?widget_click=380782

%50 indirimli 140 TL. Enparası olanlar için 25 TL’de iade gelse 115 TL’ye denk geliyor.Sanırım bugüne özel.

4 Beğeni

Stoklu değil ama yeni baskısı olmayacağı için şans meselesi biraz.

2 Beğeni

Evet bir de o sorun var tabi. :sweat_smile: Ama iade konusunda kidega’dan ben hiç sorun yaşamadım. Şansını denemek isteyenler için güzel bir alternatif. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Takibe alalım başlığımızı :blush:

Bu başlık hakkında savcılığı göreve davet etmek gerek aslında ya neyse :smile:

1 Beğeni

En sevdiğim başlık. Hemen yerimi alayım.

2 Beğeni

Merhaba ben geldim. Nice yeni kampanya ve bedava kargo kodlarına :joy: :joy:

2 Beğeni

12 Beğeni

Amazon’un APP35 indirimini nasıl kullanabiliriz acaba? Yeni hesap veya yeni telefonla mı denemek gerek?

2 Beğeni

Alışveriş yapacağınız hesapta yapılmış ilk alışveriş olmalı. Yeni bir hesap açabilirsiniz. Ben bugün öyle yapıp bir alışveriş yaptım.

2 Beğeni

Yenilenen başlık şerefine Amazon’cumdan çılgınlar çılgını bir kampanya bekliyorum. :smile:

3 Beğeni

Bu siteden alışveriş yapan var mı ? Pegasus ve İthaki alışverişi yapabilirim belki ama kargolaması vs. nasıl hasarlı gelir mi ? :face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni

Yeni hesap açıp denedim olmadı. Amazon’u aradım yeni hesabın üzerinden 6 gün geçmesi lazım kampanyayı kullanmak için dediler. Sizde nasıl oldu acaba?

1 Beğeni

BKM Kitap indirim kodu var mı?

1 Beğeni

Şubat ayı için geçerli indirim kodlarıymış.

6 Beğeni

Kidega 10 TL indirim vardı arkadaşlar hatırlayan var mı acaba?

1 Beğeni

KdG2107 olması lazım.

3 Beğeni

Diğer başlıkta ekran görüntüsü almıştım burada da kalsın. Kargo bedava kodları çalışıyor geçen hafta kullanmıştım :grinning_face_with_smiling_eyes:

10 Beğeni

Güncelleyeyim o zaman. :cowboy_hat_face:

22 Beğeni

Remzi Kitabevi en çok % kaç indirim gördü hatırlayan varmı?

3 Beğeni