Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Elime geçen bir kodu bugüne kadar beklettim ama kitap alışverişlerine ara verdim bu ara. O yüzden kullanmaktan vazgeçtim. Özel mesaj olarak gönderdim.

2 Beğeni

Başka varsa şu gün bitip çöp olacağına buradan paylaşın kullanalım arkadaş… az çok demeyelim boş geçmeyelim:-)

4 Beğeni

Bilmem çalışır mı? Çalışırsa da yeni yıl hediyesi olsun. :grinning: idefix

Hediye Kodunuz
15 TL indirim kuponu kazandınız. 8372AFDE 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

2 Beğeni

Bilmem çalışır mı? Çalışırsa da yeni yıl hediyesi olsun. :grinning: D&R

Hediye Kodunuz
25 TL indirim kuponu kazandınız. 2BCE17A7 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

2 Beğeni

Aklımdan çıkmış tamamen. idefix 100/20 indirim kodu: E7901BA4, umarım birinin işine yarar.

2 Beğeni

Güle güle kullansın kime denk gelirse :blush:

1 Beğeni

Bende de bunlar vardı ancak kullanmayacağım.
Kodlar d&r sitesinden .

1 Beğeni

Teşekkürler ben kullandım.

3 Beğeni

Hepsiburada anında indirim kodları gelen var mı?Mesaj attık ama yoğunluk var herhalde ,karşı mesaj gelmedi.

1 Beğeni

750 tl üzeri alışverişlerde 50 tl indirim geldi, dalga geçer gibi.

1 Beğeni

Bana da aynısı geldi.Ne umduk,ne bulduk.

3 Beğeni

Hayırlı olsun. Iyi okumalar dilerim :blush:

2 Beğeni

2019’un ilk kampanyası BKM’den kaçırmayın. :grin:

14 Beğeni

Muhteşem…
Bu ay tek tek mi alsam BKM’den…

2 Beğeni

Aaaa, inanılmaz şaşkınım😱
Bkm’de de sürpriz kampanyaların ardı arkası kesilmiyor.
Hiç bekler miydiniz böyle bir kampanyanın olacağını!

7 Beğeni

En son PKD son kitabı ve Centilmen Piç serisi 2-3 kitaplarını aldım BKM’den. Bu güzel kampanyadan yararlanmak adına aynı dakika içinde tek tek aldım. :grin::grin::grin: 10 tane ayraç geldi. :grin::grin: Tek tek iyidir :joy:

4 Beğeni

Ben İthakide yüzde 70 indirim bekliyordum ama bu da olur. İyiki varsın BKM. Bu arada ben bir ara 10 liradan az ürün almaya çalıştım 10 lira alt limiti var yazdı.

1 Beğeni

7₺ lik vermiştim ekim ayında. Lucky Strike kitabı. Kargo ücreti olmadan gemişti. Yakın zamanda değiştiyse bilemem.

3 Beğeni

Yok hata bende, ben farklı bir siteden denemişim şimdi baktım hangi site bilmiyorum ama BKM değildi stage 5 kitabıydı 6 liraydı. BKM’den ben de 9.90’a kitap aldım evet onda alt limit yok.

3 Beğeni

D&R 150/15 indirim kodu olan var mı? Picodi kodları falan hep geçersiz olmuş.

1 Beğeni