Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

15 TL indirim kuponu kazandınız. E9B7E54D 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir. (Bunu bir deneyin) (idefix miş :frowning: )

2 Beğeni

Bende d&r’den sipariş ettim 10 günü geçti o kadar pişmanım ki oradan sipariş ettiğime. Birde daha 2.kitabı kargoya verdiler

2 Beğeni

1 Beğeni

Bu kampanyaları hangi ekiple hazırlıyorlar acaba çok merak ediyorum. Kampanyaları değişik yerlere doğru gidiyor :slight_smile:

1 Beğeni

Bu tırt fikirler aynı şirket altında çalışan birden fazla kişiden çıkıp birden fazla kişinin onayını alıyorsa, o şirkette büyük sıkıntılar baş gösterecek demektir.

2 Beğeni

Yıl 2021 Bkm Kampanyası

Barfiks çekerken okuduğunuz kitabı #yokdahaneler etiketiyle paylaşın 1000 TL hediye çeki kazanın¹

¹ Bunu nasıl başaracağınız umrumuzda değil, canınız cehenneme. Ayrıca Mart ayında kargo bedava :sunglasses:

9 Beğeni

E, yani ne bekliyorduk ki? Sağda solda kitap okurken çekilen fotoğraflar popülerleşince normal yani. Benim asıl merak ettiğim Hindistan’ı andıran İstanbul metrobüsünde böyle bir fotoğraf nasıl çekilir? Millet genç, yaşlı, sakat, hamile demeden canhıraş bir şekilde metrobüste yer kapmaya çabalıyor. Bırakın oturacak yeri ayakta duracak boşluk bulursak şanslı sayıyoruz kendimizi. Bir de oturup kitap okurmuş gibi yaparken fotoğraf çekmeye kalksalar izleyin akşam haberlerinde. Dolmuşlarda kitap okuyabilene de aşk olsun zaten. Kitaba bakayım derken tutunmayı bırakın bakalım neler oluyor. :smiley: Mazallah çeneyi öne geçirirsiniz ani bir frende. Bazen kendimi tehlikeli bir macera parkında hissediyorum. Neye binsek düşme tehditi, mide bulantısı, yer kapma savaşları, sağ ve yarasız, beresiz yaşamaya çalışmak bizimkisi.

Hem ayrıca neden kendimi millete reklam etmek zorundayım? Neden böyle bir fotoğrafa ihtiyaç duymak zorundayım? Bunlar normal ve günlük sıradan hale getirildikçe daha çok acayiplik görürüz. Kitap okumak ne ara “cool” oldu? Sinirlendim durup dururken. :slight_smile:

7 Beğeni

Çünkü, maalesef popüler olan her şey günümüzde “cool” olarak adlandırılıyor. Ve son dönemde toplu taşımada kitap okuma oranı artıp popülerleşti. (2015’ten beri düzenli olarak toplu taşımada kitap okuduğum için rahatça bu gözlemde bulunabiliyorum. İlk başlarda koskoca metroda, metrobüste tek başıma kitap okurken, şimdi bir sürü kitap okuyan görüyorum. Tabii çoğu ergen kitapları.)

Tabii burada önemli olan mesele kitabı okumak mı, yoksa anlamak mı? Bu fotoğrafı çekeceklerin pek bir şey anladığını düşünmüyorum, tıpkı sosyal medyadaki kitaplarla ilgili sayfalar(bunların İngilizce bir adı vardı sanırım.) gibi.

4 Beğeni

Bundan sanırım 14 sene evvel -ben o zamanlar üniversitedeydim- her gün 2 saat yol gittiğimden vaktimi havaya bakmak yerine kitap okuyarak geçirirdim. Bunu yadırgamıyorum. Bu zaten normal olmalı ama fotoğraf çekinip “Efendim bakınız ben kitap okuyorum! Hem de şunu okuyorum! Ahanda bu da kanıtı!” demek kadar saçma bir şey düşünemiyorum. Gerçek okuyucu buna ihtiyaç duymaz bence. Duymamalı da. Bu cok gereksiz bir şey. Okuyan kişinin bunu idrak edebilmesi lazım. Edemiyorsa boş okuyordur. Bu benim bakış açım.

Şu malum sayfalara gelirsek ben hayretler içinde kalıyorum. Arada sırada rastlıyorum. Ne okunan kitaplar kitap ne incelemeler inceleme ne de fotoğraflar fotoğraf… Acilen gençlerin şu trend zombiliğinden kurtulması lazım. Bu bana gittikçe koyun psikolojisini anımsatmaya başladı.

8 Beğeni

Psikolojisi değil bence direkt koyun :joy:

2 Beğeni

pazarlıkla daha ucuza alabilirsiniz belki :slight_smile:

1 Beğeni

resim

2 Beğeni

Ocak ayı Yordam yüzde 50 indirimli kitapları

yordamyuzde50

Dostoyevski seti (5 kitap)

Yordam Hasarlı Kitaplar da şu an bir kaç kitap var ama ara ara kontrol etmenizi öneririm

1 Beğeni

resim

Idefix 1 hafta geçerli kargo bedava kodu

2 Beğeni

Kitapyurdu

2 Beğeni

5 Beğeni

Aldım. @alper kaçırma :slight_smile:
@Husey kalpten gidecek daha yeni aldı adam :slight_smile:

2 Beğeni

İptal ederler çok büyük ihtimalle :slight_smile: Gelecek diye bir beklentim yok açıkçası. Çok düşük bir ihtimal arada gözden kaçarda gelir diye bir tane aldım :slight_smile:

1 Beğeni

Fatura kesilirse gönderiyorlar. Genelde ilk alanlara geliyor. Ben daha önce aldım bu şekilde gönderdiler

3 Beğeni

@Leingrad Teşekkürler :slightly_smiling_face:

Ben de şansımı denedim. Belki yanlışlıkla yollarlar. :grinning:

2 Beğeni