Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Alanlara hayırlı almayanlarada geçmiş olsun ben 79tlden aldım kendimi yinede mutlu hissediyorum :slight_smile:

1 Beğeni

19 Beğeni

2 Beğeni

Artı Kargo diyor.
Kidega’da 57 TL , ücretsiz kargo.
Çok kanıma giriyor bu baskı.

3 Beğeni

Kidega da pazarlık yok bi sanşını dene belki daha ucuza alıyorsın.

2 Beğeni

Arkadaşlar yapı kredi Sabahatrin Ali kitaplarının fiyatlarını baya düşürmüş. Kitapyurdu Bkm

1 Beğeni

Ahahahaa

O değil de ben sepete diğer kitapların yanına eklemiştim, onları da ben iptal etmek istiyorum şu an gerçekleştiremiyoruz diyor :smile: ayy kıyamam sistem gidiverdi.

1 Beğeni

D&R’daki çalışıyor ama idefix’de “iptal et” butonu çalışmıyor. :slight_smile: Telefon açarsanız gönderilmeden hemen iptal ederler.

2 Beğeni

Açtım telefon, temin edilmiş kargoyu teslim almayın diyor :slight_smile: adamlar çok hızlı abi ya…

1 Beğeni

Uğraşacak zaman olsa keşke de tüm iptaller için faydalı olsa. Fikir çok cazip ama.

1 Beğeni

Aslında vakti olan birinin şunlarla ciddi anlamda uğraşması lazım.
Zamanında Hepsiburada yanlış fiyattan Nintendo Wii koymuştu ve yanlışlıktan dönüp düzeltme yaparak siparişleri iptal etmişti. Kuzenim tüketici heyeti miydi mahkemesi miydi net hatırlamıyorum, başvuru yaparak Hepsiburada’dan cihazı almıştı. Hatta karar emsal teşkil etmiş ve siparişi iptal olan herkese göndermişti site.

3 Beğeni

Arayanı varsa.

1 Beğeni

İdefix Grafik Kanon iptal olması nedeniyle aradı. İndirim oranını hatalı girilmiş, hemen düzeltme yaptık, iptal etmek zorunda kaldık özür vb. Size alt limitsiz 10 TL kupon verelim dediler, kabul ettim.

HB iptal olan Holmes serisi için arayıp 25 TL vermişti. Bilgi vermeden yapılan iptaller yerine neden iptal ettiklerine yönelik bir açıklama için aramaları bile benim için yeterli aslında.

3 Beğeni

Aynı şekilde beni de arayıp 10 TL kupon verdiler.

1 Beğeni

Dev kampanya

6 Beğeni

Benide aradılar sabah güzel gelişmeler bunlar :slight_smile:

2 Beğeni

Satış sözleşmesinin 4.2 numaralı maddesine aykırı işlem yaptıkları için alttan almaya çalışıyorlar. Uğraşsam mı acaba diye hala karar veremedim ben.

2 Beğeni

Çünkü Tüketici Hakem Heyetine şikayette bulunduğunuz takdirde o ürünü göndermeye mecburlar.
Bağlı bulunduğunuz kaymakamlık yakınsa uğraşın derim.
Ama en sonunda o ürünleri göndermeye mecbur olduklarında muhtemelen veri girişi yapan elemanın maaşından kesme yoluna da gidebilir şirket, emin değilim.

1 Beğeni

D&R 1-30 Ocak arası 150 tl üzerine 15 tl indirim kuponu:
07A7EAEB

1 Beğeni

Bu tarz kazalar İnternet satış sitelerinde oluyor, fırsatçılık yapıp değerlendiriyoruz, iptal ettiklerinde “hata oldu” vb demelerini kendi adıma yeterli görüyorum. Çünkü site bunu göndermiyorsa o hatanın arkasında durmayacak ve dediğiniz gibi kabak büyük ihtimalle personele kesilecek… En iyisi uğraşmamak.

2 Beğeni