Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben de aynı kanıdayım fakat bazen bunların burunlarını da sürtmek gerekiyor.
Geçen hafta YKY Kitaplarında %40 indirim diye reklam yaptılar.
Yayınevinden takip ettiğim 3 kitaba baktım, 3’ü de %40 değil %33 indirimdeydi.
Telefon açıp sebebini sordum. Teknik bir sorun olabilir, çözüp hemen gün içinde sizi arayalım dediler.
Gün bitti, indirim sona erdi, 1 hafta geçti ne arayan var ne soran.

3 Beğeni

1 Beğeni

Beni arayıp durumu anlatsalar uğraşmayacağım, ama siparişi sebep göstermeden iptal edip ben sebebini sorunca oldu bittiye getirmelerinden rahatsız oldum. Hata olduğundan da emin değilim açıkçası. Bir de tabi şu hiçbirimizin okumadığı satış sözleşmeleri durumu var. Ben kafama göre iptal edemiyorsam karşı taraf da edememeli. Müşteri hizmetlerini tekrar arayıp durumu izah ettim güzelce. Bir sonraki görüşmedeki yaklaşımları belirleyecek izleyeceğim yolu.

Beni düşünmeye iten nokta da tam olarak bu. Yoksa idefix’e acımak aklımdan bile geçmez.

Sağolun görüşleriniz için. Bekleyip göreceğim.

1 Beğeni

şöyle bırakayım şunu:

15 TL indirim kuponu kazandınız. F92C8D61 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

1 Beğeni

https://letgo.onelink.me/O2PG/4df27980

Çok uyguna çizgi roman satıyor alacaksınız msj atın isterseniz.

1 Beğeni

D&R 15 tl indirim kodu olan var mı bugün için?

1 Beğeni

Beni unuttular herhalde, çünkü hala “Siparişiniz Hazırlanıyor” durumunda. Umarım bir hata edip gönderirler :sweat_smile:
Olmadı kupon artık :smile:

1 Beğeni

Sabahattin Ali’yi YKY’den alanlar BKM’ye bakın fiyatları gayet uygun.

2 Beğeni

Pegasus Yayınları’nın kitaplarında D&R’da yüzde 35-50 arası indirim var.

2 Beğeni

Kuponları ne zaman aldığımı hatırlamıyorum belki süresi de geçmiş olabilir. İhtiyacı olan kullansın

İdefix (75 TL’ye 15 TL indirim)
9D02E8AD

İdefix (150₺’ye 20₺)
420FB253

1 Beğeni

Abi bu ne ya 5 dakikada kitap mı satılır. Hesap bakiyeme bakayım derken gitmiş kitap😳

2 Beğeni

Ordaki 2-3tane yiyici sahaf var onlar kapıyor böyle hemen. Artık 60-70e kakalarlar ona buna.

2 Beğeni

Kolektif Kitap yeni yılda zaman kaybetmeden fiyatları katlamış.
Yuval Noah Harari’nin ciltli kutulu seti indirimli 90 lira iken 110 TL’ye fırlamış.
Keza almak istediğim bir çok kitap şu an uçuk rakamlarda.
Bi rakımız vardı onu zaten uçurdunuz. Kitaplarımızdan ne istediniz.

1 Beğeni

https://www.okuoku.com/kampanyasayfa/kitapfest/27

• YKY - 40
  • İş Bankası - 35
  • Altın - 35
  • Epsilon -37
  • İndigo -40
  • Yabancı - 40
  • İthaki - 37
  • Nemesis- 40
  • Alfa- 35

vb…

1 Beğeni

Ya adamla konuştum bı sonraki gelişte bana haber edecek, uyuzun biri araya girdi “ilanı şimdi açın satın alayım gelince gönderirsiniz” diye :expressionless::expressionless:

1 Beğeni

Abi yeni zam gelirse dahada kitap almam.Bu fiyatlarla almak bile çok zorken yeni zam getirmek demek ohhhh demekki kimse ses çıkarmıyor devam yolmaya demektir. Güya dolara bağlı idi ama dolarda azda olsa düşmesine ragmen hiç indirim görmedik ya artık kitap almayacam yada ikinci el bulursam alacam onubunu zengin ettiğim yeter bence.

2 Beğeni

Merak etme mutlaka gelir. Son 6 ayda kitapların gördüğü zam oranı kadar ben yeni yılda maaşıma o oranın yarısı kadar zam oranı alamadım. Bir karara varmalılar, okuyan mı yoksa okumayan bir toplum mu istiyorlar.

1 Beğeni

Aynen valla kimsenin maaşına zam yok ama herşeye %100 zam. Herkes soyguncu ve fırsatcı olmuş bu ülkede. 10tllik kitap 40tl olursa ben kitap basan kendini kültürlü gören kesime bile artık güvenmem.

3 Beğeni

Okuoku çok güzel bir uyanıklık yapmış.
Yapı Kredinin %40 indirimden satmak istemediği kitaplarını Meridyen diye bir yayınevi olarak kaydetmiş.
Almak istediğim 2 tane Yky kitabı var ikisi de Meridyen diye çıkıyor.
Misal
https://okuoku.com/urun/detay/kitap/dostlukla--secme-mektuplar/322438

2 Beğeni

Vay arkadaş… eğer bilerek ve isteyerek yapmışlarsa uyanıklık tanımı az kalır.

Ekleme;
YKY varmış, ama baskısı yok
https://okuoku.com/urun/detay/kitap/dostlukla--secme-mektuplar/1026116

1 Beğeni