Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Satın al. İçine ilknoktanın bu görselini yapıştırıp geri gönder Hüseyin :slight_smile:

3 Beğeni

Bu aralar bu şark kurnazları kan ağlıyor.

Pegasus 150-200 TL’ye satmaya çalıştıkları TMÇ’yi ellerinde patlattı. İthaki 70 80 TL’ye satmaya çalıştıkları Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizleri ve Üç Cisim Problemini ellerinde patlattı. İş bankası 100 TL’lik Ciltli İlyadaları ve Suç ve Cezaları ellerinde patlattı. Kısmetse çok yakında Metis 200 TL’ye itelemeye çalıştıkları Yüksek Şatodaki Adamı, Pegasus 350 TL’lik Atlas Silkindiyi, Akılçelen 100 küsürden itelemeye çalıştıkları Parlayan Sözleri ellerinde patlatacak.

Alıp okumayacağım kitaplar olsa dahi, bu şekilde karaborsada olan kitapların yeni baskılarının yapılmasına sırf şu çakal çukalın önüne geçilmesi nedeniyle çok seviniyorum.

18 Beğeni

3 Beğeni

Güzel fırsat olmuş Carl Sagan ve Lord Kinross’un kitaplarını almak istiyordum, bu indirimi değerlendireceğim.

Altın kitaplardan başka kitap önerisi olan varsa alabilirim :slight_smile:

2 Beğeni

Yılın ilk çeyreğinde sadece takip ettiğim serileri almaya niyetliydim ama devamlı yüzde 50 indirimlerle " eksik kitapların var onları da al " mesajı veriyor kitap satış siteleri. :slight_smile:

Altın Yayınlarının bastığı S. King’in kitaplığım da olmayan 9 kitabından baskısı olan 8 kitabı için bu indirimi değerlendireceğim.

8 Beğeni

Çok güzel liste. Keyifli okumalar🙂

2 Beğeni

Bunların hepsini toplu olarak ardı ardına okuyacaksan sonrasında bir süre foruma girme lütfen :joy:

3 Beğeni

:slight_smile:

Tüm hayatım boyunca iki kitabı okurken çok gerildiğimi hissettim. Gerilimi yaratan bilinmezlik ya da korku değildi. Anlatılanların tiksindirici olmasıydı. O bölümleri okurken zorlanmıştım.

Birisi King’in kara kule serisinde Susunnah’ın şarkısı
diğer İthakinin yayınladığı Nick Cutter - Karanlık Ada kitabıydı,

Beni en çok etkileyen King kitabı ( her kitabın da bir şekilde sevdiğim yönleri olsa da ) Kubbenin Altında kitabının finali oldu.

3 Beğeni

Zebramo.

2 Beğeni

Hepsiburada indirim kodu olan var mı?

Bu arada Silmarillionu alacaktım su Zebramo’dan ama satıcı beni engellemiş sebebini bilmiyorum :joy:

1 Beğeni

250₺ ve üzeri 25₺ indirim var isterseniz :grin:

2 Beğeni

Teşekkürler alışverişi yaptım 100 lira tuttu zaten :grin:

2 Beğeni

http://zbm.co/9TTSHM

Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler 20 Tl

2 Beğeni

PTT kampanyası bitti mi? Yeni yılda PTT gönderi ücretleri zamlanmış. PTT kitap kampanyası da bundan etkilendi mi?

2 Beğeni

1kg dan sonra direk kampanya kodun filan yoksa 9tlye kadar çıkarıyor ondan sonra fiyat arttıkça artıyor.

2 Beğeni

Dün gittim devam ediyordu kampanya

2 Beğeni

idefix : 15 TL indirim kuponu kazandınız. EA0932EC 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

1 Beğeni

Süresi ne kadar bilmiyorum.

1 Beğeni

Zaten 1 kiloyu 1 gram geçince 9 lira oluyordu. 1 kilo ve aşağısı hâlâ 3 sanırım.

2 Beğeni

D&R bedava kargo kodu olan var mı arkadaşalr?

1 Beğeni