Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Hadi İdefix’te de kargo bedava yapalım.

4 Beğeni

3 Beğeni

4 Beğeni

Bugün itibariyle geçerli olması lazım kdv indiriminin.

Ya değişimi yapmasa zaten piyasada var olamaz. Şaka yapıyorumda, zaten zihniyetten dolayı uzaktım son zamanlardaki yaşadığım sıkıntılar yüzünden benim için bitti artık. Gerekirse az fazla para veririm ama kafa rahat.

2 Beğeni

Ocak ayındaki alışverişler ile tanımlanan Şubat ayında geçerli 150 TL’ye 15 TL indirim kodları ile birleşiyor mu acaba?

1 Beğeni

Olmuyor öyle maalesef.

2 Beğeni

Kitapdan alınan vergi %0’a düşmüş aslı var mı?

1 Beğeni

Var ama uygulanmaya başlandı mı bilmiyorum

2 Beğeni

Yky yeniden basmış. Şu anda İdefix’te %46 indirimde.

4 Beğeni

Sanki BKM Express ile 15 TL indirimde yapılabiliyor. O zaman çok çok uyguna geliyor. :smiley:

1 Beğeni

Zaten bunlar daha çok koleksiyonluk.
Benim için ağır olmaları pek sorun yaratmıyor. Bkm kampanyasıyla 66’ya gelince de tadından yenmez.

1 Beğeni

Aynen. Zaten bir süredir bekliyordum; bu kampanyayla direkt aldım.

1 Beğeni

Boyutu minik olmasa, yazı boyutu nokta gibi olmasa ve kagıt kaliteside çok kötü olmasa iyi olurdu. Bir tek iyi yönü tek cilt ve sert kapak.

1 Beğeni

Sen bide delta serisini gör. Hem ağır hem puntolar küçük okumak için ideal değil pek.

1 Beğeni

Aynen okumayacağım kitabın koleksiyonunu yapmak bencede mantıksız da işte takıntı yapabiliyor insanlarda almalıyım diye.

1 Beğeni

Bence koleksiyonluk kısmını yanlış anladınız. Mesela George Orwell-1984’ü özel basımından okudum, hiçbir sorun yaşamadım. Veya Yüzüklerin Efendisi’nin tek cilt basımında da puntolar küçük ve kitap ağır; lakin okumaya engel değil.
Koleksiyonluktan kasıt, uzun vadede daha korunaklı olmasında yatıyor. Yoksa bu basımların okumaya engel hiçbir tarafı yok.

4 Beğeni

Kusura bakma, görmemişim o yazıyı.
Zaten tek cilt basım kitaplar, yayınevi farketmeksizin ağır ve küçük puntolu oluyor. Diğerlerine göre okumak daha zor olabilir ama pek kimsenin de bu kitapları okumak için değil de, sırf kitaplıkta dursun diye aldığını sanmıyorum.

3 Beğeni

Reklamını yapıyormuşum gibi olmasın :slight_smile: , ama D&R’da Kızıl Ejder, Kuzuların Sessizliği ve Hannibal’i (hepsi ciltli) sepete eklemiştim. Her birinin fiyatı 30 tl idi. Bugün 24 tl’ye inmiş. Söz konusu KDV indiriminden dolayı mı acaba? Muhtemelen öyle…

1 Beğeni

BKM, okuoku gibi sitelerde 9,90’a düşüyor. Bence oraları takip edin. 24 TL çok fazla.

2 Beğeni

Bunun sebebi, yayınevinin 3 günlüğüne %40 indirime girmesi.
D&R, İdefix, Kitapyurdu gibi sitelerde KDV indirimi olmayacak.

1 Beğeni