Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Satıcıyla anlaşıp gittigidiyor, zebramo vb. GeT olan sitelerden alışverişi tamamlayabilirsin.

2 Beğeni

Ben 5-6 kere letgo’da satın aldım kitap hiç sıkıntı yaşamadım,illa elden almana gerek yok şehirler farklı ise kargo ile istemeyi rica et,bide en önemlisi kitapları ws ile sana foto atmasını iste paylaşıyorsa güvenilirdir.

2 Beğeni

Arkadaş şöyle bir şey paylaşmış hiç güven vermiyor. :smiley:

1 Beğeni

Hepsiburada’da İblis Döngüsü Seti 4 Kitap 105.48. Görebildiğim kadarıyla şu an için fiyatı uygun.
İblis Döngüsü 4 Kitap Set

1 Beğeni

Birkaç hafta önce 70 liraydı. Yükselttiler sanırım fiyatı.

1 Beğeni

Tüh. Umarım yine düşer o zaman. İlk kitabı okuyup beğendim çünkü :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Hepsiburada’da %55+%10 indirim ile 58tl.

1 Beğeni

21 şubatta A101’e İyi Kız, Şahane Kitap, Yüz Yıllık İtiraf, Ateşböceklerinin Işığı kitapları geliyormuş. Genelde 15 lira civarına satılan kitaplar, 5 liraya satılacak.

2 Beğeni

Bu Ren Kitap çok güzel işler yapmaya başladı son zamanlarda, acaba çeviri kalitesi nasıl?

2 Beğeni

Geçenlerde tartıştık 5 tl’ye satıyorlarsa almayız biz o kitapları 10-15’ten satsalardı alırdım çünkü bir ürüne ne kadar çok para verirsem o kadar değerlidir.

2 Beğeni

Satıcı hepsiburada ise sipariş iptal olabilir.Baskısı tükenmiş bir set geçen ay benim siparişim iptal olmuştu.

2 Beğeni

Idefix 100/15 kodu olan var mı?

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla idefix 'te 100/15 kodu yok. Ama, 100/10 kodu ile 100 tl’lik hediye çeki alırsan ve hediye çekini kulkanırken yine 100/10 kodunu kullanırsan, 110/20 olur.

2 Beğeni

4 Beğeni

Acaba Zweig Panamadan okunur mu yoksa hiç bulaşmamak daha mı iyi…

1 Beğeni

D&R 50/10 kullanmak isteyen olursa.

3 Beğeni

Zweig’ın İş Kültür Modern Klasik kitapların fiyatları da uygun, ben Zweig’ın bir çok kitabını iş kültür’den okudum. Bir sıkıntı yaşamadım…

5 Beğeni

Yeri burası mı bilemedim ama Doğan Kitap’ın Sabahattin Ali baskıları niye satıyor buldum, çünkü etiket fiyatları uygun. Kitapçıda görünce gözlerime inanamadım Kuyucaklı Yusuf 250 sayfa ve 12 liraydı. Başımıza taş yağacak herhalde diye düşündüm ve Hakan Günday’ın Piç kitabıyla karşılaştırdım ikisi de aşağı yukarı aynı kalınlıkta ve tabii ki Günday 22 lira.
Ve baskı kalitesi de güzeldi boykotuma rağmen alasım geldi, DK’nin bu başarılı stratejisini takdir ettim.

2 Beğeni

Bu neyin karşılaştırması ki? Birinin telif ücreti var ekstradan ve birisinin yok?

2 Beğeni

Doğan Kitap’ı kazıkçı bir yayınevi olarak görüyorum o yüzden Sabahattin Ali kitaplarının bile daha pahalı olduğunu düşünmüştüm öyle olmadığını görünce şaşırdım.

3 Beğeni