Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

İdefix’de Oathbringer e-book olarak satılıyormuş e-pub formatında. :shushing_face:https://www.idefix.com/ekitap/oathbringer-2

5 Beğeni

Evet,
Ben ecnebice bilmiyorum :frowning: bilsem Tor’un Special baskılarını çoktan almıştım.
Akılçelen isterse 1000 parçaya bölsün, uğraşmazdım.

2 Beğeni

Ben de tam bilmiyorum ama bir ucundan yavaş yavaş okurduk bilsek böyle edecekler. Neyse…

3 Beğeni

Doğan Kitaplardan çoğunlukla polisiye-gerilim romanları okudum. Tess Gerritsen, Grange, Jo Nesbo vs… Öyle bir sansür veya kısaltma hissine kapılmadım. Diğer türlerdeki kitapları ne durumdadır bilemiyorum.

3 Beğeni

Bir çok yerli yazarı da var öyle bir şey olsa yazılır çizilirdi. ( Basmamayı tercih ettikleri mutlaka vardır ama buna sansür denilir mi bilemedim)

3 Beğeni

Gece gece yaptığım masrafı tarafınıza fatura edebiliyor muyum?

7 Beğeni

Teşekkür ederim…

1 Beğeni

Hangi kitabı sipariş etsem, ertesi gün fiyatı düşüyor :slight_smile:
Bu defa Hobbit’in fiyatı düşmüş.

Ekleme: İşin kötü yanı İdefix’ten sipariş vermiştim :wink:

3 Beğeni

İthaki Yayınları’da İlginizi çeken kitap olabilir baya uygun fiyatlar.

4 Beğeni

Gebze Penguen Kitabevi’nde İthaki Bilimkurgu Klasikleri ve Karanlık Kitaplık %50 indirimli, ayrıca 150 TL alışverişe 25 TL hediye çeki veriliyor.

4 Beğeni

Arkadaşlar Kitapjoy sitesinde Can Yayınları %45 indirimli.Vahşi Hafiyeler ve diğer bazı kitaplar çok uygun fiyata geliyor.Site hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba?

2 Beğeni

Burada alışveriş yapanlar oldu, kitapların gelmesiyle ilgili pek iyi şeyler yazmadılar.

1 Beğeni

Teşekkür ederim.İlk defa duyduğum bir siteydi,öyle de kalsın o zaman.

2 Beğeni

Kitapyurduna baktınız mı Can indirimleri yüzde 35-42 arası değişiyor.

1 Beğeni

Evet baktım.Benim önceliğim Vahşi Hafiyeler ve jasper Kent-Danilov Beşlemesi.Kitapyurdu indirimi bir kitap dışında %35.Kitapjoy çok avantajlı.Kapıda ödemeli riske girilir mi diye düşünüyorum açıkçası.

1 Beğeni

Zaten o indirimler insanı cezbediyor ama oradan alışveriş yapanlar memnun değildi.

1 Beğeni

Şu iki başlığa bakmanızı öneririm.

1 Beğeni

Haklısınız,indirimin cazibesine kapılıyor insan.Teşekkür ederim.

1 Beğeni

Bunları görmem iyi oldu.Çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Bu siteden aradığınız kitaplarda en uygun fiyatı bulabilirsiniz.

2 Beğeni