Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben iki haftadır Hepsiburada ‘yı takipteyim. Bazı kitaplarda bayağı güzel indirimler oldu. Toplamda 310 tl kitap aldım. Kargolamada ufak tefek sorunlar oldu, ama indirim konusunda takip edilmesini tavsiye ederim.

3 Beğeni

Seriler icin n11 oneriyorum kidega ve diger sitelersen daha uyguna oluyor orda. Daha iki hafta once witcher aldım kupon filan derken kidegadan 40 45 tl daha ucuza gelmişti

3 Beğeni

Witcher serisini (5 kitap) ben de n11’den aldım 101 tl’ye. Bayağı hesaplı

2 Beğeni

Mars Yıllıkları Kidega’da ₺ 12. Liste fiyatı normalin altında olduğu için hata olma ihtimali yüksek. Yine de ilgilenen bakabilir.

2 Beğeni

Doğrusu 763 sayfa.

1 Beğeni

İlknokta.com’da da 12.22TL. Sanırım hata yok.
ilknokta.com - Mars Yıllıkları

1 Beğeni

https://www.eganba.com/turuncu-kitaplar-dizisi

3 Beğeni

Mart ayının efsane kampanysı. Yok artık! :scream::scream::scream:

20 Beğeni

Kaç aydır yoktu. Bekliyordum. Harika oldu bu. :joy::sweat_smile::roll_eyes:

3 Beğeni

Hedef 2023, BeKaMe yapar

3 Beğeni

Ne mutlu size. Konuşup size özel nisan ayı içinde yaptırtacağım. Burdan bunun sözünü veriyorum size @Agape :grin:

2 Beğeni

Görüyorum ve artırıyorum Mayıs’ta benden :slight_smile:

2 Beğeni

Ahahaha. @frht45 ve @Ufuk harikasınız… :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes::heart_eyes::joy::joy::joy::joy:

5 Beğeni

https://www.ilknokta.com’da haftanın yayınevi İthaki Yayınları.:grin: %40 indirim var kitaplarda.

13 Beğeni

Kızıl Göğün Altında %61 indirimli Mark Sullivan bu kitabı okumak istiyordum ve %64 indirimle karşılaştım.

3o752cLI1kuEeat1sY

7 Beğeni

Hocam, 21 şubatta mı, 21 şubattan itibaren mi?

1 Beğeni

21 Şubat gecesi saat 23:00’de kanun geçmişti ya, o yüzden sadece 21 Şubat’ta yapılan saat 23’ten önceki alışverişlerin KDV’sini iade etmişler.

2 Beğeni

Kitapyurdu’nda Doğan Kitap kampayası var. Doğan Kitabın kıyıda köşede kalmış kitapları 9 TL’ye inmiş. Sitede kampanya için ayrı bir başlık açmamışlar. Doğan kitap yayınlarını ucudan pahalıya diye sıralatıp 9 TL olan kitaplara bakabilirsiniz.

Cloud Atlası yazan abinin 9.Rüya isimli kitabını gözüme kestirdim.

Not : Benzer bi kampanta D&R’da da var ama Kitapyurdunda daha fazla çeşit var gibi.

5 Beğeni

Doğan Kitap’ın kitaplarında nedense sansür-eksiltme varmış gibi hissediyorum sizce de öyle mi?

1 Beğeni

Bu ara İthaki’ de yüzde 40 indirim bir çok sitede var. Aşağıdaki kitaplar İdefix’in ithaki yüzde 45 olan kitapları. Tanrıların Tohumu, Hobbit gibi kitaplar ve Kemal Tahir kitapları var.

İDEFİX

4 Beğeni