Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Evet,
Ben ecnebice bilmiyorum :frowning: bilsem Tor’un Special baskılarını çoktan almıştım.
Akılçelen isterse 1000 parçaya bölsün, uğraşmazdım.

(Hiçliğin bekçisi…) #3192

Ben de tam bilmiyorum ama bir ucundan yavaş yavaş okurduk bilsek böyle edecekler. Neyse…

Doğan Kitaplardan çoğunlukla polisiye-gerilim romanları okudum. Tess Gerritsen, Grange, Jo Nesbo vs… Öyle bir sansür veya kısaltma hissine kapılmadım. Diğer türlerdeki kitapları ne durumdadır bilemiyorum.

Bir çok yerli yazarı da var öyle bir şey olsa yazılır çizilirdi. ( Basmamayı tercih ettikleri mutlaka vardır ama buna sansür denilir mi bilemedim)

(Aslı Dağlı) #3195

Gece gece yaptığım masrafı tarafınıza fatura edebiliyor muyum?

Teşekkür ederim…

Hangi kitabı sipariş etsem, ertesi gün fiyatı düşüyor :slight_smile:
Bu defa Hobbit’in fiyatı düşmüş.

Ekleme: İşin kötü yanı İdefix’ten sipariş vermiştim :wink:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #3198

İthaki Yayınları’da İlginizi çeken kitap olabilir baya uygun fiyatlar.

https://www.ilknokta.com/ozel-indirimli-kitaplar-m428.html

(Cengizhan) #3199

Gebze Penguen Kitabevi’nde İthaki Bilimkurgu Klasikleri ve Karanlık Kitaplık %50 indirimli, ayrıca 150 TL alışverişe 25 TL hediye çeki veriliyor.

Arkadaşlar Kitapjoy sitesinde Can Yayınları %45 indirimli.Vahşi Hafiyeler ve diğer bazı kitaplar çok uygun fiyata geliyor.Site hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba?

Burada alışveriş yapanlar oldu, kitapların gelmesiyle ilgili pek iyi şeyler yazmadılar.

Teşekkür ederim.İlk defa duyduğum bir siteydi,öyle de kalsın o zaman.

Kitapyurduna baktınız mı Can indirimleri yüzde 35-42 arası değişiyor.

Evet baktım.Benim önceliğim Vahşi Hafiyeler ve jasper Kent-Danilov Beşlemesi.Kitapyurdu indirimi bir kitap dışında %35.Kitapjoy çok avantajlı.Kapıda ödemeli riske girilir mi diye düşünüyorum açıkçası.

(Mustafa Erdem) #3205

Zaten o indirimler insanı cezbediyor ama oradan alışveriş yapanlar memnun değildi.

(Hiçliğin bekçisi…) #3206

Şu iki başlığa bakmanızı öneririm.

Haklısınız,indirimin cazibesine kapılıyor insan.Teşekkür ederim.

Bunları görmem iyi oldu.Çok teşekkür ederim.

(Mustafa Erdem) #3209

Bu siteden aradığınız kitaplarda en uygun fiyatı bulabilirsiniz.

Bilmediğim bir siteydi.Teşekkür ederim.