Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bir öğrenci atasözü der ki: “Ucuz yemek buldun mu ye, ucuz kitap buldun mu al.”

9 Beğeni

Forumun en cebe zarar yeri burası ve yeni kitap haberleri kısmı. Her göz attığımda acaba başıma ne iş gelecek diye besmeleyle bakıyorum. Bakmak olmaz bakmamak hiç olmaz :slight_smile: En sevdiğim kısımlar yapacak birşey yok artık. Hay klasikleri %40 indirim + BKM 15 TL gelde bakma.

9 Beğeni

Bu hediye çekiyle gene hediye çeki alıp olayı katlasana :smile: Gerçi olmaz mantıksız oldu sanırım :smile:

3 Beğeni

Nerdeee… İndirim kodu olayı olmadığı için Kitapyurdu’na bunlar işlemiyor. Ah bir işlese! Platin hesap+Hediye çeki+İndirim kodu derken combo yapacağım😂

7 Beğeni

Platin hesabım için sorununuz düzeltilmiştir diye mesaj attılar. Ancak sipariş verirsem biri iptal olur sanırım.

3 Beğeni

Madde 22, Yakın ve Uzay Akımları’nı kampanya ile kitapyurdundan alayım dedim ama 78TL tutuyır, ilknokta fiyatı ise 62TL :smiley:

1 Beğeni

Bu başlık için yeni mesaj bildirimi geldikçe önce evdeki iki odaya gidip, 2/3 sene önce aldığın hala okumadığın kitaplar var diye kendimle münakaşa ediyor sonra yeni mesajları okuyorum. :grinning:

Takip ettiğim seriler dışında kampanya, indirim ne kadar büyük olursa olsun bir süre yeni kitap almaktan uzak durmaya çalışıyorum.

12 Beğeni

Dedi alışveriş sitesini açarken :smile:

6 Beğeni

:grinning: :grinning:

Her seferinde @Ufuk kararlılığımı sen, @Erdal_01 @Leingrad @AugusteDupin @fortknoxt bozuyorsunuz.

5 Beğeni

Bu dünyaya bir kere geliyoruz yahu. :smiley: Çok da kasmayın. Atın ölümü arpadan olurmuş. :smiley:

12 Beğeni

Varsın kitap olsun dert.

6 Beğeni

Bu gidişle İşi gücü bırakayım yiyeyim içeyim kitap alayım, okuyayım deme durumuna geleceğim.:grinning:

6 Beğeni

Bende aynı işten müzdaribim. Evde kitapları koyacak yer kalmadı artık kutular içinde istifleniyor. Okudukça azaltmaya çalışıyorum ama, aldıklarım okuduklarımdan fazla

8 Beğeni

İkinci Bkm alışverişiniz farkedildiğinde siparişlerinizden birisi veya ikisi birden iptal olabilir. Eğer alacağınız kitapların indirimi bugünlük değilse hiç uğraşmayın derim.

2 Beğeni

Evde fazla eşya var demekki… Eşyaları azaltın. :sweat_smile: Ben her kitaplık aldığımda evden bir şey yolluyorum. Yakında özel kütuphane kuracağım evde. :joy:

Düzenleme: Klasik cümlem şu: Aslındaaaaa bu koltuk, masa, sandalye, dolap çok da lazım değil…

14 Beğeni

İşi gücü bırakırsanız böyle bir sorununuz kısa süre sonra kalmayacaktır. :joy:

5 Beğeni

Ekle bu bayanı da listeye :joy: @alper

4 Beğeni

İçimdeki alışverişi tamamla tuşuna bastınız :joy:

5 Beğeni

@Agape 'nin yorum ve incelemeleri kitap aldırıyor ama Allahtan çok kitap incelemiyor :grinning: aynı durum @Firtinakiran ve @mit için de geçerli. İnşallah işleriniz yoğun olur, bol bol para kazandıran işleriniz artar, kitap yorum ve incelemeleriniz az olur arkadaşlar. :slight_smile:

9 Beğeni

@Ufuk Güzel günlerde oku arkadaşım. :blush:

@alper Ahahaha. İşlerim yoğun hakikaten ama aynı anda birçok kitap okumaya başladığımdan ötürü hepsi bittiğinde bir sürü inceleme olacak. Aklımda üç tane özel başlıklı inceleme var. Oldukça uzun olacaklar tabi ama olsun.

Özellikle Saki’nin ayrı bir başlığa ihtiyacı kesinlikle var. Şiddetle de öneririm. Öyküleri ciddi anlamda insana birçok şey sunuyor. Eğer okumadıysan kesinlikle okumanı tavsiye ederim.

7 Beğeni