Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Evet kullanılabiliyor ben 2 gün önce kullandım 35tl ek indirim oldu öyle:)

3 Beğeni

Jestini yap D&R kodu olayı bitti mi?

2 Beğeni

Aynen uzun süredir yok bitmiş.

2 Beğeni

Peki D&R veya idefix Hediye Çeki’ni fiziksel olarak mı -kitapyurdu.com fiziksel olarak gönderiyor- yoksa e-mail’e mi gönderiyor?

2 Beğeni

Email’e kod geliyor ama yedek hesapla almanı tavsiye ederim yoksa aynı hesaptan iki kere indirim kodunu kullandırmaz,yani yeni bir hesap aç o hesaptan gerçek hesabına hediye çekini indirim kodunu kullarak gönder 15 hediye çekinden 15-20 de gerçek hesabından indirim kodu kullanırsın bu sayede.

1 Beğeni

kitapyurdu
BKM Expres ile almıştım. Fakat kartı beklemek zorunda kalmıştım. 50 TL’lik kart da hala duruyor.

2 Beğeni

Hediye kartımı Bkm Expres kartımı tam anlamadım?Bkm Expres benim bildiğim kart değil.

2 Beğeni

D&R kampanyası güzel ama ben alacak kitap bulamadım pek, ben mi tüm kitapları topladım yoksa stoklarında az mı kitap var anlamadım doğrusu.

1 Beğeni

kitapyurdu.com’da BKM Expres ödeme yöntemiyle bir hesaptan 15/75 indirimle 25+50 TL Hediye Çeki aldım. Başka bir hesaptan da bu çeklerden biriyle tekrar BKM Expres ödeme yöntemiyle 15/80 indirimle kitap aldım.

1 Beğeni

Alanı genişletmek lazım ben önce roman türünde alımı çok yapıyordum almak istediğim bütün kitapları toplayınca çizgi romana döndüm nerdeyse çogu çizgi romanıda okudum kıtlık dönemi bendede başladı :slight_smile:

2 Beğeni

Belki D&R’ın mükemmel filtrelemesinden dolayı aynı ürünleri tekrar görmüş, bazı ürünleri hiç görmemişsinizdir. Tavsiyem eğer alışveriş yapacaksanız, önce yukarıdaki filtrelemeden birini seçin sayfa yenilensin ondan sonra diğer sayfalara geçin. Aynı kitap önünüze gelirse tekrar sıkıntı var demektir.

Tabi bence hiç bulaşmayın %40 olan sitelerden yapın alışverişinizi :slight_smile:

1 Beğeni

Evet haklısınız, sayfa değiştirmeme rağmen bir önceki sayfada gördüğüm kitapları görüyormuşum :smiley: Siz söyledikten sonra fark ettim.

Zaman çarkı 6-8 alacaktım ama satışta yok, ilknoktadan alacağım muhtemelen

3 Beğeni

3 Beğeni

Meraklısına İzmir Çakabey Kitap Günleri

12 Beğeni

Alttaki Gol D. Roger’ın wanted posterini hangi yayınevi satıyor acaba? Keşke orada olsaydım. :slightly_frowning_face:

2 Beğeni

Sanki Gerekli Şeyler’de görmüştüm bu posterleri İstanbul CNR Fuarında yoksa başka bir yer miydi? :thinking:

Düzenleme: n11 de satılıyormuş benzerleri. Bakabilirsiniz.

5 Beğeni

D&R icin kargo bedava kodu var mi acaba?

1 Beğeni

Gerekli Şeyler standıydı dostum.

2 Beğeni

Kidega.com günün fırsatı

3 Beğeni

Maalesef yok bende.
100TL’ye 15 TL indirim kodu. Belki işinize yarar.
PCDIDR15 100+ 15 TL D&R

2 Beğeni