Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Büyü yapmıştır yine. :rofl::rofl::rofl: @Agape

7 Beğeni

Hım… Şöyle:

Önce idefixte 2 ayrı hesap aç.
Birinci hesaptan ikinci hesabın mail adresine hediye kartını IDF15EP kodunu kullanarak al.
Sonra ikinci hesaba geç.
115 Liralık kitap sepetine at.
IDF15EP kodunu tanımla.
Hediye kartını tanımla.

6 Beğeni

Hediye kartı nedir?..

2 Beğeni

Şu linkten ulaşabilirsin. 100 liralık çek diyebiliriz.

3 Beğeni

Ah, bundan dün haberim olacaktı :disappointed: toplamda 350 tl alışveriş yaptım, 200/25 ve 150/15 kod ile…
Teşekkür ederim

1 Beğeni

İptal edin… Yeni hesaplar açın. Yeniden alın eğer tükenen yoksa. Ben de ilk defa denedim. @Ishamael ile konuşurken dün sabaha karşı. Olurdu olmazdı derken “Amaan,” dedik “yarın denerim bakarız.” :smiley: Oldu. :sweat_smile:

Daha önce bir benzerini D&R’da yapmıştım.

Düzenleme: Önemli olan şu IDF15EP bu kodu sadece 1 kere kullanabiliyorsunuz bir hesapta. Bunu atlamayın.

4 Beğeni

İdefixten ben de sipariş verdim biraz önce. Siparişim onaylandı ama şuan siparişiniz yoktur diyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?

1 Beğeni

Ben antik dünya ve herşeyin teorisini sipariş etmiştim. İlgiysen antik dünya kitabı o döneme farklı bir bakış açısı getiriyor.

2 Beğeni

Ayrıca belirtmek isterim 115-115 yapınca indirim oranı daha fazla oluyor. Geçenlerde bunu hesaplamıştım. 200 liralık almanın pek avantajı kalmıyor. Siz 200 de 25 alırken ben 230 da 60 indirim alıyorum.

2 Beğeni

Hediye kartı satın alımında İndirim kodu girme yeri pasif göründü bende yalnız. Siz kodu nereden girdiniz tam olarak?

1 Beğeni

Sepete atıyorsunuz önce, sonra sepete gidiyorsunuz ve orada tanımlıyorsunuz indirim kodunu.

1 Beğeni

İkincide de PCDIDE15 kodunu (15/100) kullanabilirsiniz. Ama 3’e çare yok, 2 tane daha yeni hesap açmak gerek.

3 Beğeni

Ben hala göremiyorum indirim kodu girilecek yeri :smiley:

1 Beğeni

Devam edin… Sonra gelecek diye biliyorum. :smiley:

2 Beğeni

Bir sonraki sayfada geliyor.

2 Beğeni

İdefix kampanyasından vakıf serisini alayım dedim sadece bir kitap kalmış dedim ki bari kargo bedava koduyla sadece çocukluğun sonunu alayım tükenmiş ki gece vardı. Elimi attığım kuruyor soyu tükeniyor resmen.

5 Beğeni

Bu kadar fazla sipariş yoğunluktan dolayı kesin gecikir.
rsz_s-1124610b1018b38a627edc26fc057baedb5fe6eb

4 Beğeni

Şaka gibi. Devam et butonuna basmak harici her şeyi denedim. Başka bir ürün dahi eklemeyi dahi :smiley: :smiley: Çok teşekkür ederim.

Teşekkürler.

3 Beğeni

Benim bir umudum yok. :rofl: Kendimi çemkirmeye hazırladım. İdefix’le çıldırmacalar başlığı açarım belki. :smiley:

Düzenleme: Benimle işiniz bittiyse gidiyorum. Biber, domates neym ekeceğim. :rofl::seedling:

6 Beğeni

Zaman Çarkı serisi şu an idefix’te borsa gibi işliyor. Serinin kitapları ara ara satışta oluyor ara ara stokta yok olarak görünüyor. Ayrıca hep aynı kitaplar da değil bunlar. Serinin kitapları sırayla geziniyor öyle. :smiley:

5 Beğeni