Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Öyleyse bildiğin milleti salak yerine koyuyorlar :joy: Zaten kodlar %10 indirim veriyor bunun maksadı ne :joy:

3 Beğeni

11 Nisan Perşembe YEDİTEPE yayınevi Kitapyurdu yüzde 50 indirimli

3 Beğeni

1 Beğeni

5 Beğeni

En sonunda bu paylaşımla bana da aldırmış oldun @AugusteDupin :laughing:

2 Beğeni

Kaçırılmaması gereken bir baskı. Bir de siyah kutulusunu al derim🙂

2 Beğeni

Kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun :grinning:

2 Beğeni

Kırmızı kutu daha az satıyor anlaşılan. Siyah kutuyu istiyordum şahsen keşke o indirime girseymiş.

2 Beğeni

Kidega’dan enpara ( kartınız varsa) ile alabilirsiniz. Geri iade sonrası 37.5 gibi bir fiyata almış oluyorsunuz.

2 Beğeni

Kidega’dan almak istediğim çok şey var. Enpara ve mobil kampanyalarını birleştirip neyi alacağımı şaşırdım. Hala düşünüyorum açıkçası :smiley: Bunu da değerlendireceğim, teşekkürler.

2 Beğeni

Hatta yanına 8 TL’lik daha kitap eklesin, mobil indirimle beraber 35 TL’ye gelir.

3 Beğeni

Dışının kumaş olduğunu ve kesim yerlerinden yavaş yavaş kalkmış olduğunu gözlemledim mağazada. Pek hoşuma gitmedi. Ayrıca leke tutacak bir kumaş kullanmışlar. Hiç beğenmedim. :roll_eyes:

4 Beğeni

İlk çıktığı gün almıştım. Evet, dışı kumaş, ama herhangi bir kalkma veya ayrılma sorunu olmadı. Leke konusunda da ilk günkü gibi duruyor. Okurken, kitaplığı falan temizlerken oradan oraya taşıdım ama kirlenme gibi bir durum oluşmadı.

Sadece ağır olması bir sıkıntı olabilir, o da eğer toplu taşımada falan okunacaksa. Onun dışında başarılı bir baskı; en azından ben sevdim.

2 Beğeni

Koleksiyonluk alıp hiç dokunulmayacaksa düşünülebilir. Okurken de epey titiz davranılmalı. Mağazada çok fazla açıp bakmışlar galiba her yeri pis pis parmak izi ve ortadaki kısım ise sökülmeye başlamıştı. Toz alırken ıslak bez veya deterjan değmemeli yoksa iz yapabilir. Tercih meselesi geri kalanı da bana hitap etmedi. :slight_smile:

1 Beğeni

D&R kargo bedava kodu olan var mı?

1 Beğeni

Çalışır mı bilmiyorum ama bir deneyin.
DR KARGO BEDAVA: 68E9A5BE

2 Beğeni

Daha önce göndermiştim çalışıyordu, bunu deneyebilirsiniz.

3 Beğeni

Uzun zamandır almayı planlıyordum, iyi oldu bu. 2 TL’de kargo ücreti çıktı. Haber verdiğiniz için teşekkürler.

2 Beğeni

Kampanya sayılmaz ama, ilgilenenler için Kidega’da Hasan Ali Toptaş’ın imzalı birkaç kitabı şu an satışta.

2 Beğeni

Idedix kargo olan var mi ?

1 Beğeni