Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Kullandım, teşekkür ederim.

2 Beğeni

Hediye Kodunuz
15 TL indirim kuponu kazandınız: 609F6F7E Kodunuz, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 01 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

2 Beğeni
3 Beğeni

https://www.ilknokta.com/frank-herbert/dune-seti-4-kitap-takim.htm

7 Beğeni

Dune serisi müthiş bir indirim yemiş. Tekrar alasım geldi…

2 Beğeni

Ben almıştım. Ama bu fiyat çok iyi

2 Beğeni

Ferit Edgü kidega da %40 indirimli.

2 Beğeni

Bunu unutmuşum. :grin:

2 Beğeni

Kidega’da ₺94,44

enpara ve mobil kampanyayla ₺69,44’ya alınabiliyor.

2 Beğeni

Garanti Bankası ay sonunda kadar D&R’da geçerli 100TL Üzeri ve 20 TL indirim kampanyası başlatmış.

9 – 23 Nisan 2019 tarihleri arasında Bireysel Garanti Cep/İnternet üzerinden kredi kartı/fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini gerçekleştiren müşterilerimiz, dr.com.tr’de 100 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli 20 TL indirim kodu kazanıyor.

İndirimi nasıl kazanabilirsiniz?

Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini yaptığınızda indirim kodu cep telefonunuza SMS ile iletilecektir. İndirim kodunuza dilediğiniz zaman Garanti Cep veya Garanti İnternet’teki “Kampanyalar” alanından ulaşabilirsiniz.

4 Beğeni

Kodu kaptım teşekkürler.Bu kampanya ile kod birleştirme oluyormu?

2 Beğeni

Teşekkürler… Kodu elde ettim ama bir türlü ne alayım seçemedim şimdi de hani sepette bir şeylerim var ama alsam mı, almasam mı ona emin değilim.

Bir de nedense 112 tl tutmasına rağme kargo ücreti çıkıyor. Bedava kargo özelliği kalktı mı?

1 Beğeni

100/15 kod varmı acaba D&R için.

1 Beğeni

Bulamadım ben daha çok 100/10 var. Ayrıca Garanti kodu hediye kartı için uyumlu değilmiş. Söylemiş olayım.

2 Beğeni

Hadi ya :expressionless: :expressionless: :expressionless: bende ne hayaller kuruyordum.Neyse o zaman alışveriş.Zaten D&r’de ne zaman kanpanya olsa indirim oranı düşüyor nedense.

1 Beğeni

Bence 1-2 arkadaş daha denesin ve forumdakileri bir bilgilendirsin. Bazen hesaplarda sıkıntı olabiliyor.

Mesela birkaç ay önce, Garanti kampanyasındaki kodla D&R’den hediye kartı alabilmiştim. 80/120 çok iyi olmuştu.

1 Beğeni

Eskiden ben de almıştım ama şimdi denediğimde bu kupon bu alışveriş için uyumlu değildir diyor. Belki yanına 1-2 tllik bir şey bulunabilirse işe yarayabilir. :thinking:

1 Beğeni

Peki aynı hesaptan 100 TL’lik normal kitap alışverişi yapınca 20 TL indirim veriyor mu?
Eğer indirimi veriyorsa sıkıntı.

1 Beğeni
                                        **İDEFİX**

1 Beğeni

Kod kullanınca bu indirim geçersiz oluyor, boşuna yormayın kendinizi.

2 Beğeni