Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Hüseyin gök) #3799

:joy::joy::joy: Pardon daha yeni fark ettim.

(Cengizhan) #3800

Garanti kampanyasından kod alabilmek için acaba karttan yine Garantide bulunan sanal karta para aktarsak yinede işlem yapılmış olarak kabul ediyor mu Deneyen oldu mu :thinking:

Sanal karta limit ayırıyosun para aktarma oluyor mu bilmiyorum. Hiç denemedim. Zaten aynı hesap :slight_smile:

(Umut K.) #3803

Garanti’den kod alıp da kullanmayı düşünmeyen varsa koda talibim. 2. kodum olmadığı için sadece hediye çeki alabildim; şu an sepete boş boş bakıyorum😨

(Hüseyin gök) #3804

Biraz bekle ben birazdan atmayı denerim.

Picodi kodu olmuyor mu?

(Umut K.) #3806

Picodi 100/10 veriyor, Garanti 100/20. Bu şekilde bir kitaptan vazgeçmem gerekir.

Konu fazla dağılmasın keşke havale için ücret kesmeseydi iyiydi bunu es geçelim %40 alfada iyiydi indirim ile :sob: Nereden çıkarttılar bu işlem işini ya :confused:

(Hüseyin gök) #3808

Benimki maaş hesabı olunca kesmemişti onu eklemeyi unutmuşum :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #3809

Kredi kartınız varsa kredi kartınıza 10 tl yatırın yeni ekstrenizden düşülecektir bu miktar. Ben eşime öyle yaptırdım. :smiley:

100’e 15 kodu vardı. Alper yazmıştı sanırım sürekli kullanılabilen bir kod vardı.

(Umut K.) #3811

100/15 kodların geçerliliği Mart sonunda bitmişti. Yine de tekrardan bir bakayım.

(Ezgi ) #3812

Sepete 40tl üzeri attım ama alışverişe gelince hediye gelmedi :thinking:

Gerceklestirdiginiz isleminiz size dr.com.tr’de gecerli 20 TL indirim kazandirdi. Kod: D3FED332

Buda maaş kartı idi ama müşteri hizmetleri kesilir dedi ama arrtık maaş için kullanmıyorum Kartın süresi devam ettiği için duruyordu Yarın para yatırıp deneyim bakalım kesecek mi :relieved: Bugün müşteri hizmetleri konusunda pek şansım yaver gitmiyor anlaşılan Enpara enpara ne güzel ya :heart_eyes: kıymetini değerini yeniden anladım

Kod kullanmayacak olan varsa bende talip olabilirim :hugs:

(Umut K.) #3815

Çok teşekkür ederim🙂

DR 75/10 veya 100/15 kodu olan var mı? Eğer paylaşılmış ise, gözden kaçırmış olabilirim…

(Emre ) #3817

Turk Telekom Selfy uygulamasında idefix 50/10 veriyor.

(Turgay) #3818

Ben 1 TL kredi kartına yatırdım kod geldi. :slight_smile: