Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

2 de yetmez demişler, 3’ün bandrolünü almışlar.

Orwell’ın telif hakkı bitmeden Hayvan Çiftliği’ne de kesin özel bir baskı yaparlar.

2 Beğeni

Bidiğim kadarıyla sert kapak ile karton kapağın telif anlaşmaları farklı oluyor. Amerika da satışta 10 dolar fark var aralarında telifi kim bilir nasıldır. Şu anki dolar kuru nedeniyle ciltli baskıların yayılması çok zor. Bende tüm kitaplarımın ciltli olmasını isterim ama malesef piyasanın durumu belli.

Can Yayınları’nın 1984 özel baskı için amacı bence, karı düşük tutup 1984’ün ciltli kitaplarında piyasayı domine etmek (Seneye zaten teliften kurtuluyorlar). Aynı anda iki farklı renkte basmaları ve 2. 3. baskıları da hemen yapmaları da bunu kanıtlıyor.

Başka özel baskı 1984 için zor ama yazarın diğer kitapları için olabilir.

3 Beğeni

Bir de özel baskı satılmaz diyorlar, Eyyy İthaki, gör bunları da bas artık Rüzgarın Adı 10 yıl baskısını :slight_smile:

7 Beğeni

İdefix 100 15 kod var mı?

1 Beğeni

Haydaaa. Görseydim iyiydi.

1 Beğeni

100/15 kodların geçerliliği bitmiş. İstiyorsan,
75/10 kod: IDF10

2 Beğeni

D&r kodu ile karıştırdım hocam onun için sildim.:=

2 Beğeni

Şu an İdefix’e giremiyorum. Siz girebiliyor musunuz?

2 Beğeni

Evet giriliyor Idefixe

2 Beğeni

Bir yazar vefat ettikten kaç sene sonra telif doluyor? Şu Agatha Christie’nin de telifi dolsaydı. Altın Kitaplar elinde çürüyor yazar.

1 Beğeni

Evet, şimdi girebiliyorum, ama şu sıralar İdefix ve D&R’nin internet sitelerinde çalışma falan var galiba, ara ara gidip geliyor.

2 Beğeni

70 sene. Agatha Christie için 2046’yı beklemeniz gerek.

3 Beğeni

Daha 10 dk önce giriyordum. Şimdi giremiyorum. Hediye kartı almıştım üstelik. Neyse yarın vereceğim artık siparişi.

2 Beğeni

Özür dilerim hocam, DR 100/15 kodunuz varsa ben alabilirim

1 Beğeni

# Taht Oyunları - 9 Kitaplık Set (George R. R. Martin) %48
Idefix’e falan baktım, hediye çeki kod derken bu fiyata düşmüyor.
Benim N11’de 15 TL indirimim var onunla beraber 164 TL’ye alabiliyorum.
İsteyen arkadaş varsa benim hesabımdan alabilir.

N11 Taht Oyunlari 9 Kîtap 179 TL

2 Beğeni

Benim su komikli druidli serinin son uc kitabi da (yani yedi, sekiz ve dokuzuncu kitaplar) 27.90’a dusmus:)

4 Beğeni

4 Beğeni

Ben her zamankinden farklı bir indirim göremedim

1 Beğeni

Mayakitap, Jaguar, Kırmızı Kedi, Ayrıntı, Çizgi Düşler, Delidolu, Monokl gibi indirimler iyi. Zaten hiç bi yerde daha önce olmayan indirim diye bir durum yok. Ama mesela Mayakitap %45 şu an başka yerde bulamazsınız muhtemelen. Yada Delidolu %40 gibi.

Ek: Özellikle tek yayınevinden alışveriş yapmayacaklar için daha da avantajlı oluyor böyle toplu indirimler.

3 Beğeni

Benim daha yoğunlukta alışveriş yaptığım yayın evlerine uğramamış demek :unamused: Siz öyle diyorsanız iyi olmuş, faydalanacaklar için şimdiden hayırlı olsun :blush:

2 Beğeni