Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Çeki koyunca fiyat otomatik düşüyor zaten. :smiley: 75 olmuyor. 175 tlye gelirsen elbette olur ama benim alacaklarım o kadar yok ve açıkçası o kadar da harcama niyetinde değilim. :smiley:

1 Beğeni

Çekten önce Bkm’yi seçince ve çek değerinin 5-10tl üstü oluncada mı indirimi iptal ediyor?

1 Beğeni

Şu an ona bakamıyorum ve alamıyorum da :smiley: Çünkü nedense çek hata veriyor. Uğraşamayacağım. :confused: Oyh… Demek ki almamam lazımmış. Birkaç hafta daha bekleyeyim bari. :smiley:

2 Beğeni

Bay D&R bu duruma bir çözüm lütfen :slight_smile: @AugusteDupin

3 Beğeni

Şimdilik sakin olmak gerek. Genelde ay sonunda indirim kodlarının geçerlilik süresi biter ve yeni kodlar 3-5 gün, bilemedin 1 hafta sonra gelir. Yani 1 hafta beklemekte fayda var.

Not: Zaten İthaki’nin indirimi 1 ay sürüyor, aceleye gerek yok. (Çoğunluğun İthaki’den alışveriş yaptığından yola çıkarak…)
Hız : Fazla Para

2 Beğeni

Ne demek bekleyin? Kıyak geçilen tüketicileri şikayet heyetine seni şikayet edeceğim. :rofl:

2 Beğeni

Zaten ben sizin için bekleyin diyorum. Yoksa şükür, bu ay da benim kodlar yattı🙂
100/15 kodu: AugusteDupin15

1 Beğeni

Aaaaa şaşırdım… Sana da mı 15 be? Bence sen de “Bana da mı 15 hakem heyetine” şikayet etmelisin. Cıks cıks cıks… Gözümde D&R bitti!!!

1 Beğeni

Ne demek sana da mı 15! Milletimiz ne kadarlık indirim kodu kullanıyorsa biz de o kadarını kullanırız. Bizim fazla mal, mülk, kitapta gözümüz yok. Amacımız forum halkına hizmet etmek. Yoksa bunun karşılığında, forumdaşlarımızın duaları dışında herhangi bir şey almıyoruz. Alıyorsun diyen varsa ispatlamayan namerttir, hadi hodri meydan.
Biz para değil, hizmet adamıyız!

1 Beğeni

Burnuma kötü kokular geliyor…:rofl:

3 Beğeni

@Agape arkadaşın trivia üyesi yazısını D&R yetkilisi olarak değiştirsek :joy:

3 Beğeni

Değiştirsinler de ne yazarlarsa yazsınlar. Trivia ile tek alakam, Trivia’ya bir kere giriş yaptım o kadar.
Bir Tayfa rozeti ne kadar be @Ufuk usta😵

2 Beğeni

Peki :smirk::crazy_face::buyucu:
Hım… :thinking::face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Bende ne yazıyor ben bakınca sadece adımı ve kısaltma olan ismimi görüyorum.

1 Beğeni

Ahan da haince bir darbe girişimi yapılıyor. Önemli olan sizin adımın altına ne yazdığınız değil, adımın milletimin dilinde nasıl anıldığıdır. Astınız, zehirlediniz, banlatmayız…

2 Beğeni

Adınızı da değiştiririz. Nedir yani? İki tık tık üç fik fik. :smiley:

3 Beğeni

Ne yani sırf güç elinizde diye size boyun eğeceğimi, fikirlerimi savunmaktan vazgeçeceğimi mi sanıyorsunuz? Eğer öyle sanıyorsanız doğru yoldasınız. Lütfen beni de eğitin, bana da insanları banlamayı öğretin. Forumdakiler de gitsinler kitapları indirimsiz alsınlar, 10 TL için boş boş uğraşıyorlar. Yukarıda yazdıklarıma da bakmayın, kandırıldık.

2 Beğeni

Sanki gizli örgüt kuracakmışsın gibi bir konuşma yapmışsın. :smiley: Bu Agüstecilere kanıp yok yere banlanmayın arkadaşlar. :stuck_out_tongue:

Not: Bu arada Tayfa sınıfında olup da Tayfa olamayan varsa bana yazsın. Düzeltelim. :vulcan_salute:

3 Beğeni

Kitap Fırsat/Kampanya kategorisinde 20 tane yeni mesaj olduğunu görüp hiçbirinin de fırsatla alakası olmadığını anlayınca bize çok güzel sövecekler, asıl bundan banlanacaklar gibi. (Hakları da)

2 Beğeni

Ben Hayda sınıfından olabiliyor muyum?

keske-mesaj-atsa_1163074

5 Beğeni