Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bana göre olur ama kanunlar izin vermez… :sweat_smile:

4 Beğeni

b%C3%B6yle%20demeyeydi%20iyiydi

6 Beğeni

HUSEY

Vaziyet-i umumi bu…:slight_smile:

4 Beğeni

Bende hata veriyordu ne zaman tayfa yazmaya çalışsam. Daha önce yazmak aklıma gelmemiş.:joy: Düzeltirsen çok sevinirim @Agape.:blush:

Edit. Düzelmiş. Çok teşekkür ederim. :smiling_face_with_three_hearts:

4 Beğeni

Hem de 1 Mayıs da sınıf falan, neyse o zaman;

Kayıp Rıhtım’da bir hayalet dolaşıyor, sınıfsızlar hayaleti. Kayıp rıhtımın tüm eski güçleri, denetmenleri bu hayalete karşı kutsal bir ittifak halindeler, Kaptan, denetmen…

5 Beğeni

Kitapkesfet.com alışverişi gelen oldumu kitap durumu nasıl sağlam ve orjinal ürünmü göndermişler acaba?

1 Beğeni

Sende gerçek adın yazıyor dostum. Ama profil ayarlarından değiştirebilirsin :+1:t2:

2 Beğeni

Ben de yazamıyorum.
(Kampanyalar aklımı çekmeden kacayim)

1 Beğeni

@Agape Mayıs ayı için sözünü tutmamışlar :rofl::rofl::rofl:

6 Beğeni

Hocam napsınlar adamlar enflasyonla anca bir yere kadar o birbirinden mükemmel ve şaşırtıcı kargo bedava süprizlerini yapabildiler.

Şaka maka postapokaliptik bir dünyaya bile evrilecek olsak bkm’nın kargo bedava süprizinin kalacağının düşüncesi benim için yarınlara umutla bakabilmenin tek unsuruydu.

6 Beğeni

Harbiden adamların mükemmel kampanyalarını bozacakları tuttu :smile:

1 Beğeni

Ben kitapcim.biz’e 30 Nisan’da 3 tane ithaki modern klasikler serisinden sipariş verdim. Durum beklemede gözüküyor. Şimdi canlı destek vasıtası ile site yetkililerine sorduğumda cumartesi kargoya verileceğini söylediler. Umarım paketten salatalık filan çıkmaz.

4 Beğeni

Benim siparişi de en geç Cuma günü kargoya vereceklerini söylediler. Bu arada, %50 indirim bitmiş. Bayağı kitap atmıştım sepete sonra alırım diye.

2 Beğeni

Martı Kitapyurdu

3 Beğeni

Bende Çizgi Roman alacaktım ama vazgeçtim sonra.Bütün yayınevleri %50idi:(

1 Beğeni

Şuan sepette bekleyen 20 tane çizgi roman var. Tekrar indirime girer elbet.

3 Beğeni

Sizinkiler bi gelseydi sapasağlam diğer indirim zamanı bende bu sefer çok merak ettiğim Bill Willingham masallar serisini alacam.Çok uyguna geliyor.

2 Beğeni

Gelirse haber veririm.

2 Beğeni

Bende bugün alacaktım :confounded: yetişemedim indirime

2 Beğeni

https://www.hepsiburada.com/yabanci-stephen-king-p-HBV00000JL4UZ

Stephen King - Yabancı %41 indirime girmiş. 26 TL’ye satılıyor.

Düzeltme : Kitapyurdunda da aynı fiyat.

2 Beğeni